1, 2, 3 – akcja! 5 gier akcji, które wciągną Cię bez opamiętania

Napisany przez dnia Lut 19, 2018 w Teksty | 0 komentarzy

Gry akcji to gatunek tak rozległy, że można w niego wpisać wiele innych podgatunków, takich jak rozbudowane gry RPG, MMO, w których można grać z innymi czy strategiczne gry pełne zombie czy pancernych czołgów. Gry akcji częściej od chociażby gier RPG potrzebują pobrania instalatora, dając w zamian rozbudowaną grafikę i godziny świetnej zabawy. Szukasz darmowej gry, która pochłonie Cię na długie godziny? Wybierz jedną z nich!

Lineage 2

Lineage 2 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów fantastyki. Przeniesiesz się do świata fantastycznych, mitycznych stworzeń, gdzie na swojej drodze spotkasz elfy, krasnoludy oraz magów. Lineage 2 jest tak wciągająca, dzięki bardzo interesującemu systemowi rozwoju postaci oraz wielkością świata. W grze musisz opowiedzieć się po jednej z trzech stron konfliktu. Jak w klasycznym RPG, będziesz miał do dyspozycji różne klasy oraz rasy postaci o unikatowych zdolnościach. Możesz wybrać życie samotnego bohatera albo zapisać się do gildii i walczyć ramię w ramię ze swoimi poplecznikami. W grze znajdziesz elementy strategii oraz gry ekonomicznej. To pozycja dla każdego fana fantastycznych gier RPG.

Warface West

Warface West to świetna gra FPS, którą pokochali gracze z całego świata. To pełna emocji, rozbudowana gra z doskonałą grafiką i mnóstwem broni do wyboru. A co jeszcze lepsze, w Warface West zobaczycie innowacyjny system niszczenia i odnawiania broni, który na pewno przysporzy Wam wiele kłopotów. Akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości, gdzie gracze wcielają się w żołnierzy toczących zaciekłe walki. Dostosuj postacie i broń, dopracuj techniki kamuflażu i walcz z graczami z całego świata! Wybierz, czy chcesz zostać snajperem, strzelcem, medykiem czy inżynierem i rozpocznij swoją przygodę w świecie Warface West.

Word of Tanks – pozycja, którą zna każdy!

Word of Tanks to gra, której nie trzeba przedstawiać. Znacie ją, prawda? Szczegółowa i zaawansowana grafika, ponad 100 realistycznych, historycznych czołgów do wyboru, pojedynki z innymi graczami i system ulepszania posiadanej maszyny. To tylko kilka cech, która przekonały nas do tej gry! Jest to gra typy MMORPG, wyprodukowana przez Wargaming, a Rosjanie znają się na dobrej grafice. Tym razem także nas nie zawiedli, przedstawiając niesamowicie rzeczywiste odwzorowanie pojazdów oraz krajobrazu, które wyglądają nawet lepiej niż w realu. Co najbardziej podoba się nam w Word of Tanks? To gra, w której nie sprzęt, a taktyka może przeważyć szalę zwycięstwa. To nam się podoba!

Fortnite: Battle Royale

Do gry Fortnite: Battle Royale najbardziej przekonała nas grafika w połączaniu z oryginalnym pomysłem na świat pełen przemocy. Gra jest dość skomplikowana oraz niesamowicie rozbudowana i na pewno zaskoczy Was nietuzinkowymi zadaniami, skutecznymi broniami i sposobami walki. Jest to gra typu battle royale, w której walczycie o przeżycie z kilkoma czy nawet kilkunastoma przeciwnikami z sieci. Do dyspozycji macie całą wyspę, możecie zdobywać nowe bronie, ekwipunek. Cel rozgrywki jest jeden: wykończyć wszystkich i pławić się w chwale!

Łowcy Zombie: Apokalipsa

Tę pozycję pokochają fani fabularyzowanych gier planszowych! Żywe trupy to tematyka ugryziona już od każdej strony, jednak w Łowcy Zombie: Apokalipsa zobaczycie kęs z jeszcze innej strony! Gier o zombie jest mnóstwo, ale polskie studio podjęło wyzwanie stworzenia RPG w świecie żywych trupów i wyszło im całkiem nieźle. W grze wcielasz się w postać łowcy, musisz ocalić bliskich i pokonać korporację SIRUS. Gra jest nieco mniej rozbudowana od innych pozycji z tej listy, ale za to ma sporą grywalnność na urządzeniach mobilnych.

W te wciągające gry zagrasz za darmo na: http://grynaprzegladarke.net/

VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)