Akcesoria GSM

Napisany przez dnia Kwi 20, 2011 w Teksty | 0 komentarzy

Do akcesoriów jakie posiada telefon, zalicza się dodatki, jakie otrzymujemy wraz z zakupem telefonu. Musi on mieć ładowarkę, dzięki której zasilimy baterie naszego telefonu, powinien mieć kartę pamięci, jaką moglibyśmy w każdej chwili w razie potrzeby dodać do telefonu. W pudełku, jakie wynosimy z salonu, znajduje się też radio, czy słuchawki. Radyjko oczywiście ma małe rozmiary, ale jego potęga głosowa jest gigantyczna, zresztą o wiele prościej zabiera się go na wycieczki, wystarczy mieć tylko zapas odpowiednich baterii.


Są takie telefony, które jako akcesoria nie mają nic, prócz słuchawek i ładowarki. Firmy jednak starają się zawsze wymyśleć jakąś promocję, aby przyciągnąć klientów. Dobrym pomysłem na promocję telefonu jest dodanie do niego drugiego takiego samego, z którego może korzystać inna osoba. Takie oferty pojawiają się zarówno w Orange, jak i w Plusie. Na samym początku trwania naszego abonamentu, można się liczyć ze specjalnymi promocjami, jak przykładowo darmowe dzwonienie na telefony stacjonarne, czy do wybranych numerów w danej sieci. Znacznie ułatwia nam to przyszłość, a szczególnie parom, czy paczce przyjaciół. Do telefonów dodawane są też płyty i kable USB, którymi można przesłać wiele danych, takich jak przykładowo zdjęcia, czy inne pliki, jak przykładowo Mp3, czy Audio. Telefony mają wspomniane płyty, po to, byśmy mogli zmienić ich system operacyjny, a także po to, byśmy mieli możliwość wymienić jakieś programy, dołożyć sterowniki, czy większą ilość gier.

Telefony mają też dostęp do Internetu, jednak jest on zbyt drogi i mało kto korzysta z Internetu w telefonie komórkowym, gdyż jest to nieopłacalne. Jedyne co się w związku z Internetem opłaca, to ściągnięcie komunikatora GG. Opłata jest miesięczna, wynosi kilka złotych, a korzystać można do woli. Dzięki temu, że mamy takie udogodnienia, o wiele łatwiej jest nam korzystać z czasu, jaki mamy w podróży. Zawsze jest to chwila, w której wykorzystuje się akcesoria i wszelakiego rodzaju dodatki, jakie mamy w telefonach.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.3/10 (16 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)