Bajkowy ślub wśród mazurskich jezior

Napisany przez dnia Lut 17, 2014 w Teksty | 0 komentarzy

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej pary. Chcemy, aby był on szczególny, dlatego szukamy idealnego miejsca na zabawę weselną. Wymarzony ślub to taki, który goście wspominają długo po jego zakończeniu. Największym atutem wesela na Mazurach są malownicze krajobrazy, które towarzyszą nam podczas drogi ku szczęściu. Poniżej przywołuję najbardziej atrakcyjne propozycje mazurskich lokali.

Wyjątkowy dzień – zamkowe miejsce

Mazury oferują nam urządzenie zabawy weselnej w stylu iście królewskim. Zamek to jedno z najbardziej romantycznych i magicznych miejsc na Mazurach. Takie usytuowanie daje nam możliwość przeniesienia się na jednej dzień w świat bajkowy. Otoczenie mazurskiej przyrody stanowi idealną oprawę najważniejszego dnia w życiu. Właściciele zamku gwarantują spełnienie naszych najskrytszych fantazji i pragnień związanych z tym dniem. Poza standardowymi usługami możliwy jest wynajem olbrzymiej sali balowej czy położenie czerwonego dywanu przed wejściem. W cenie wynajmu lokalu mamy do dyspozycji cały zespół, który dostosuje się do naszych wymagań.

Eko wesele w otoczeniu przyrody

W mazurskich propozycjach znalazła się również oferta eko wesela, które ma miejsce w plenerze. Wesele stanowi połączenie ekskluzywności oraz kameralnego obiektu pośród warmińskich jezior. Atmosfera wesela na długo pozostanie w pamięci gości, a więc cel osiągnięty. Możemy sami napisać scenariusz naszego dnia i zdecydować o każdym najmniejszym szczególe. Możliwe jest odbycie ceremonii zaślubin w dziupli dębu, ślub na środku jeziora w altanie czy pierwsze śniadanie młodej pary na trawie. Oby tylko pogoda dopisała!

Weselna podróż w przeszłość

Pasjonaci historii zdecydowanie wybiorę opcję zorganizowania wesela w zabytkowych dworkach. Mazury przygotowane są i na tę wyłączność. Jedna z ofert proponuje nam wesele iście szlacheckim stylu. Dysponują stylową jadalnią, oferując potrawy kuchni polskiej. Możliwa jest także aranżacja ceremonii w ogrodzie – przed dworkiem.

Inna oferta ślubu w dworku może poszczycić się zabytkową architekturą oraz nastrojowym wnętrzem sal i pokoi gościnnych. Wychodzą również naprzeciw w wyborze menu. Zamiast standardowych gotowych kart, para we współpracy z szefem kuchni sama wymyśla spis potraw. Dworska atmosfera i historyczny akcent zdecydowanie przyciąga swym nieodpartym urokiem.

Hotel SPA na mazurach

Dla osób ceniących przyrodę oraz… wygodę, najlepszym wyborem może okazać się Hotel Mazurski Raj. Miejsce wprost wymarzone do zabawy weselnej. Hotel znajduje się nad samym jeziorem Bełdany. Wokół niezmącona przyroda, cisza i spokój. W środku zaś elegancja i wygoda. Piękna sala, wygodne pokoje czy domki dla gości, a ponadto liczne zabiegi SPA dla zmęczonych uczestników po zabawie weselnej. Więcej przeczytamy na www.mazurskiraj.pl/wesela. Jak widać wesela na mazurach możemy zorganizować naprawdę na wiele sposobów. Tutaj każdy znajdzie odpowiednie miejsce do organizacji swojego najważniejszego dnia w życiu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)