Blackjack

Napisany przez dnia Mar 19, 2012 w Teksty | 0 komentarzy

Strategia w blackjack’u to pewna wygrana

Blackjack to oczywiście karciana gra hazardowa, w którą grywa się od setek lat, a dokładnie od wieku osiemnastego. Blackjack jednak posiada bezpieczne strategie, dzięki którym wygrana w kasynie jest niemalże pewna. To co najważniejsze w blackjack to liczenie oczek w kartach, które otrzymamy w rozdaniu, jeżeli jest ona mniejsza bądź równa szesnaście możemy spokojnie dobrać jeszcze jedną kartę, jeżeli zaś w kartach mamy liczbę oczek siedemnaście bądź większą, powinniśmy pozostać przy dwóch kartach.

blackjack

Inna strategia blackjack’a mówi, iż jeżeli krupier ma kartę odkrytą równą sześć bądź mniejszą, nasza wygrana jest na bardzo prawdopodobna, jeżeli zaś karta jest równa siedem bądź większa, to krupier ma większe szanse wygrać. Dzięki stosowaniu się do wszystkich zasad i strategii, nasza wygrana w blackjack’u jest naprawdę możliwa, a wszystkie strategie są również zawarte w książce, która w niedługim czasie po wydaniu stała się światowej sławy bestsellerem. Dziś blackjack osiągnął już kres popularności i jest jedną z najpopularniejszych gier hazardowych na całym świecie, zaś kasyna drżą, gdy przychodzą gracze posługujący się znanymi strategiami w grze.

Niegdyś nawet właściciele kasyn zmienili zasady gry, aby wykrywalność spadła, jednak gracze odwrócili się całkowicie od blackjack’a i kasyna musiały powrócić do starych zasad gry. Zatem zanim zaczniesz grać w blackjack’a, zapoznaj się ze znanymi i słynnymi już na całym świecie strategiami gry, nie musisz przy tym kupować książki, bowiem wiele ze strategii zawartych jest na łamach serwisów hazardowych, gdzie możecie się z nimi zapoznać. Zapraszamy zatem do kasyna gry na blackjack’a, aby wielka wygrana powędrowała właśnie w wasze ręce.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)