Chcesz wypracować swój własny styl? Dla Ciebie stworzyliśmy 5 prostych…

Napisany przez dnia Paź 14, 2016 w Nowości | 0 komentarzy

Masz dość typowego wyglądu biznesmena? A może już drażni Cię sportowy look, który powielasz od wielu lat? Żona narzeka, że nie dbasz już o swój wygląd, a Ty masz dość kłótni na ten temat? Dobrze, że trafiłeś na nas. Dziś podajemy Ci 5 kroków, dzięki którym odmienisz swój styl i staniesz się wzorem do naśladowania dla wszystkich hipsterów.

1. Zapoznaj się z tematem

Reebok

Zdjęcie: REBEL STORE

Nie istnieje magiczne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz niepowtarzalny look w 5 minut, to mówimy Ci od razu. Pierwsze co powinieneś uczynić, to prawidłowe rozeznanie. Przejrzyj modowe strony, zapoznaj się z blogami prowadzonymi przez doświadczonych w tej dziedzinie facetów. W ten sposób unikniesz podstawowych błędów w swojej stylizacji i poznasz elementy ubioru, które ze względu na swoją ponadczasowość powinny znaleźć się w Twojej szafie już dziś.

2. Zrób porządek w szafie

W Twojej szafie zalegają ubrania sprzed dobrych kilku lat, a Ty nie masz siły ani ochoty, żeby zrobić z nimi porządek, to znaczy wyrzucić do najbliżej stojącego kontenera? Zrób to teraz! Zmiany nie istnieją bez ryzyka i pewnego rodzaju poświęcenia. Wraz ze starymi ubraniami pozbądź się sentymentów. Zapomnij o sweterku od byłej dziewczyny lub koszulce zalanej piwem jeszcze na studiach. Otwórz swój umysł na nowości, bo bez tego ani rusz.

3. Nie bój się ryzyka

Nie jesteśmy jak Giorgio Armani, żeby nie popełniać modowych pomyłek. Myśl w taki sposób i nie bój się eksperymentować. Zrezygnuj z wszechobecnej czerni, postaw na kolorowe skarpetki albo krawat w urocze wzorki. Pytasz – kolorowe skarpetki, serio? My odpowiadamy z pełną świadomością – tak jest! Gdyby każdy projektant mody ograniczał się do najbardziej komfortowych i znanych rozwiązań to coś takiego, jak moda nie isniałoby wcale. Nasycone barwy dodadzą Twojemu wyglądowi dynamizmu i odbiorą zbędne lata. Uwierz nam.

4. Znajdź krawcową w okolicy

Brzmi zabawnie? Nie powinno. Ubrania znanych marek często tworzone są na potrzeby manekinów, niekoniecznie człowieka. Powinieneś więc znaleźć sposób na omijanie takich kwestii eliminując jednocześnie rezygnowanie z ubrań, które wpadły Ci w oko. Znajdź najlepszą krawcową w okolicy i śmiało korzystaj z jej usług.

5. Poznaj system miarowy ubrań

Chcesz pójść na porządne zakupy do pobliskiego centrum handlowego, ale nie masz pojęcia jaki rozmiar spodni i koszulek nosisz, bo zawsze pomagała Ci w tym żona lub dziewczyna? Powinieneś rozszerzyć swoją wiedzę, poważnie. Za duże spodnie to konieczność znalezienia odpowiedniego pasja, a o rozmiar większa koszulka będzie wyglądać na Tobie jak worek, a nie część Twojego unikalnego stylu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 9.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)