Dobre i złe kredyty gotówkowe – mówimy jak je rozróżniać

Napisany przez dnia Sie 2, 2013 w Teksty | 0 komentarzy

Bardzo dobrym rozwiązaniem bywa z całą pewnością kredyt gotówkowy, który jest zazwyczaj łatwy do zdobycia. Banki wszelkiego typu bardzo szeroko promują swe propozycje w tym aspekcie, bo orientują się w jak dużym stopniu kredyty gotówkowe są teraz popularne. Suma pieniędzy, którą dany bank zechce nam pożyczyć jest zależna przede wszystkim od naszej zdolności kredytowej. Ta z kolei jest rezultatem naszych dochodów netto i tego czy mamy jakieś inne długi.

Tego typu procedura obliczania naszej zdolności kredytowej zwykle jest bardzo łatwa i szybka – dokładny wiadomości jak ten proces przebiega można sprawdzić na http://najlepszykredyt.blox.pl. Również decyzja odnośnie tego czy zostanie nam przyznany kredyt gotówkowy jest wydawana w krótkim czasie od złożenia wniosku. A pieniądze znajdują się na naszym koncie niemal od razu. W wypadku dużej części kredytów nie ma konieczności przedstawiania żadnych zabezpieczeń, oprócz naturalnie tych w których konieczne jest poręczenie osoby trzeciej.

Niezwykle często przytrafia się sytuacja, że bywamy zaskakiwani przez jakieś niespodziewane wydatki. Niejednokrotnie również najzwyczajniej nie posiadamy żadnych większych oszczędności, które możemy wydać na zakup sprawnego auta lub choćby remont. W którejkolwiek z tego typu sytuacji jednakże mamy sposobność otrzymania kredytu, który aktualnie jest w ofercie wszystkich banków. Choć sporo ludzi wciąż nie darzy tych instytucji finansowych zaufaniem to jednak jest to często świetne rozwiązanie. Należy tylko mieć na uwadze to aby pożyczać taką ilość pieniędzy, które będziemy mogli oddać. Zanim rozpoczniemy proces starania się o kredyt powinniśmy policzyć ile będziemy w stanie miesięcznie wydawać z naszych pieniędzy na spłatę raty kredytu. W ten sposób będziemy mogli uniknąć wszelkich nieprzyjemnych konsekwencji nieoddawania pożyczonych pieniędzy.

Gdy tylko wypełnimy ustalone warunki to jesteśmy w stanie ubiegać się o kredyt gotówkowy na sumę pieniędzy od kilkuset złotych nawet do 80 tysięcy złotych. Dodatkową cechą charakterystyczną bywa to, iż kredyty gotówkowe udostępniane są na stosunkowo krótkie okresy czasu. Najczęściej może być to bowiem rok lub dwa, choć zdarzają się pożyczki na parę miesięcy jak również kilka lat. Dodatkowo dobrze jest zaznaczyć, iż tego rodzaju kredyt można dostać na jakikolwiek cel. Oczywiście tak proste otrzymanie pieniędzy i to niejednokrotnie bez jakiegokolwiek typu zabezpieczeń, posiada swoje minusy. W tymże przypadku może to być z pewnością bardzo duże oprocentowanie sumy pieniędzy na którą udzielono kredytu. W znaczącej części sytuacji może być to nawet około 20 procent w skali roku. Bardzo dużo ludzi podejmuje jednak decyzję o takiego rodzaju wydatku widząc w tym większą ilość zalet.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)