Fotografia ślubna i wielkie przygotowania.

Napisany przez dnia Wrz 27, 2015 w Nowości | 0 komentarzy

Zdjęcia to idealna i najlepsza pamiątka z naszego ślubu i wesela. Więc wybór fotografa jest bardzo ważnym zadaniem. Pomoże nam w tym wyszukiwarka Google, która uporządkowuje informacje dostępne w Internecie. Jest to dziecinnie prosta czynność, a pozwoli nam znaleźć odpowiednią osobę na stanowisko fotografa, bez wychodzenia z domu. Krok pierwszy to wprowadzenie kluczowych dla nas słów “fotograf ślubny” i czekanie na pojawienie się wyników. Kolejny etap to zapoznanie się z wyświetlonymi informacjami i sylwetkami fotografów i wybór faworyta, którego zatrudnimy na nasz ślub i wesele.

Sala weselna

Wybór sali to prawie najważniejsza decyzja, jaka przed nami stoi, nie ukrywajmy, że do najłatwiejszych nie należy, gdyż dostępnych jest wiele lokali z bogatymi ofertami. Ceny są zazwyczaj bardzo zbliżone, więc przed nami ciężka decyzja. Weźmy pod uwagę wielkość sali i ilość gości, na tej podstawie wybierzmy odpowiednią salę. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że goście czuliby się niekomfortowo i narzekali na brak miejsca. Kolejna sprawa, związana z lokalem, to wybranie menu na nasze przyjęcie. Dania muszą smakować naszym gościom, być wykonane ze świeżych produktów itd.

impreza ślubna

Suknia ślubna/obrączki

Dla kobiet, suknia ślubna to chyba najważniejszy element ślubu. Każda ma swoją indywidualną wizję, jak ma wyglądać i jak chcemy w tym dniu wyglądać. Tak samo sytuacja wygląda, jeśli chodzi o obrączki, decyduje nasz gust.

Złote zasady

Podstawową i najważniejszą zasadą jest rozpocząć przygotowania do ślubu i wesela, jak najszybciej to możliwe. Czas oczekiwania na lokal to minimum 2 lata, warto więc przez ten czas nie próżnować, tylko działać. Jeśli mamy, wcześniej przygotowane notatki, zapiski, plany, teraz staną się one nieocenioną pomocą. Pochodźmy do każdej sprawy na spokojnie, bez stresu, nie podejmujmy pochopnych decyzji. Jeśli mamy podjąć jakiś krok, konsultujmy się z drugą połówką, czy rodziną. Zwracajmy uwagę na ceny i koszty poszczególnych rzeczy i usług, gdyż łatwo możemy przepłacić.

Fotografia Ślubna w Kielcach

Zdjęcie zostało udostępnione dzięki życzliwości: http://www.nasdwoje.com.pl/

Zakończenie

Warto więc planować wszystko dużo wcześniej, a tym bardziej fotografa który będzie w stanie w niesamowity sposób uwiecznić twój ślub. Koniecznie stwórz listę przynajmniej TOP 10 – 20 fotografów, którzy najbardziej Ci się spodobali i skontaktuj się z nimi po więcej szczegółów oraz z zapytaniem o wolne terminy w dniu twojego ślubu. Jeżeli artykuł przydał Ci się, bądź masz coś do powiedzenia w tym temacie to skomentuj go.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)