Gładka jak aksamit, odprężona jak kotka!

Napisany przez dnia Sty 12, 2015 w Nowości | 0 komentarzy

Dobry salon kosmetyczny powinien być dla kobiety drugim domem, miejscem wypoczynku oraz punktem doradczym ! Media lansują model kobiety smukłej i całkowicie pozbawionej owłosienia. Ciało, w całości, powinno być gładkie jak aksamit! Propagowanie idealnego ciała rodzi kompleksy i 1/3 kobiet uważa, ze ma nadmierne owłosienie – chociaż w istocie, okrywa je lekki puszek.

W salonie kosmetycznym, specjalistka obiektywnie oceni prawdziwy stan naszego owłosienia i pomoże nam podjąć właściwą decyzję. Jeśli rzeczywiście, z przyczyn genetycznych, mamy bardziej nasilone owłosienie na nogach czy rękach – stanowi to jedynie niewielki defekt kosmetyczny. Kompetentna kosmetyczka pomoże nam podjąć właściwą decyzję i doradzi odpowiednią metodę pozbycia się włosków. Podpowie czy w naszym przypadku możliwa i konieczna jest depilacja laserowa. Depilacja taka, to usunięcie niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, niszczącego cebulkę włosa. Depilacja laserowa uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną. Najważniejsze jest jednak to, iż laser bezpowrotnie niszczy cebulkę włosa. Efekt w dużej mierze zależy od rodzaju skóry ( ciemna/jasna) oraz gatunku włosów. Dlatego jest nam niezbędny profesjonalny salon kosmetyczny z fachową i wykształconą obsługą. Depilacja laserowa jest zabiegiem, który ma już ponad 50 lat! Po raz pierwszy włosy ze skóry za pomocą lasera zaczęto usuwać na początku lat 60. XX wieku.

Ówczesne narzędzia były jednak niedokładne. Dopiero w roku 1983 naukowcy skonstruowali laser o odpowiednich parametrach, który nie uszkadzał skóry. A zatem depilacja laserowa, jak prawdziwa kobieta, mimo że ma ponad pięćdziesiąt lat – tak naprawdę jest tuż po trzydziestce! Ówczesne urządzenie usuwało włosy jedynie na trzy miesiące. Obecnie kolejne zabiegi depilacyjne należy powtarzać co 4–8 tygodni – aż do uzyskania odpowiedniego efektu. Należy także kategorycznie przestrzegać wskazówek kosmetyczki ( np. nie opalać się, nie używać pewnych kosmetyków, itd.). Oprócz depilacji laserowej, która z pewnością poprawi nam humor, każdej kobiecie przyda się też masaż lomi lomi. Jest to masaż hawajski, podczas którego klientka masowana jest ciepłym olejem. Przyjemnemu dotykowi towarzyszą równie balsamiczne dźwięki muzyki lub śpiewu. Masażystka (lub masażysta!) wykorzystuje nie tylko dłonie, ale także przedramiona i ramiona. Jeśli mamy takie życzenie, masaż lomi lomi mogą przeprowadzać dwie osoby – co, rzecz prosta, wzmaga doznania i stanowi dodatkową atrakcję. Sam masaż poprawia stan psychofizyczny klientki, wzmaga ukrwienie, stabilizuje układ nerwowy.
Przyjemność i satysfakcja, płynące z posiadania gładziutkiej skóry warte są wizyty w dobrym salonie kosmetycznym! Balsamiczne, odprężone ciało po masażu lomi lomi odpłaci nam lepszym funkcjonowaniem i prawdziwie czarodziejską kondycją!Gładziutkie jak aksamit i odprężone jak pantery – możemy z salonu kosmetycznego wrócić do zwykłych obowiązków ! By po kilku tygodniach wrócić. Chociażby dla pachnącego olejku stosowanego w masażu lomi lomi!!!

 

źródło: http://dermique.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa/

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)