Gry i rozrywka

Napisany przez dnia Maj 20, 2011 w Teksty | 0 komentarzy

Od niedawna gry cieszą się popularnością. Najwięcej korzystają z nich małe dzieci, które niekiedy na lekcjach, czy nawet w domu nie mają co robić. Przeważnie korzystają z komputera, ale jeśli nie mają go na własność i muszą się nim dzielić, to wykorzystują możliwości, jakie mają telefony komórkowe. Gry są wczytywane odgórnie przez salon, czy firmę, w jakiej kupujemy telefon. Zależne są od jego marki, a także od tego, co na dany moment jest najbardziej popularne. Kiedyś na telefony była grywana choćby jedna pełna wersja gry, teraz zdarza się to, ale sporadycznie. Producenci gier chcą zarobić, dając tylko i wyłącznie wersje demonstracyjne.

Całość wersji można sobie pobrać z Internetu, a także wykorzystać płyty, z jakich można zgrać coś na komputer. gry komputerowe, jednak mają zbyt wielkie rozmiary, do tego, aby korzystać z nich na telefonie komórkowym. Niektóre aplikacje umożliwiają podglądy, a także zmniejszanie gry, jaką mamy na komputerze, d takiego rozmiaru, aby dobrze funkcjonowała na telefonie. Niestety nie zawsze można być pewnym, że konfiguracja przebiegła pomyślnie. Najnowsze typy telefonów, umożliwiają przesył informacji z komputera za pomocą Bluetooth. Jest to łatwe, gdyż dany element wystarczy zwyczajnie przesłać i można się później już tylko cieszyć możliwościami jakie nam dają gry. Przydają się, w czasie, w którym podróżujemy, w którym jedziemy na długą wycieczkę i nie mamy co robić, nieważne czy w samochodzie, czy w pociągu. Musimy się też liczyć z tym, że nie w każdym miejscu mamy Obry zasięg, zarówno do grania, jak i do pisania wiadomości.

Co więcej, wiele podróży, miejsc, jakie chcemy odwiedzić, znajduje się przy granicach polski z sąsiadami. Nie zawsze jest tak, że można z tych miejsc dzwonić w cenniku operatora, gdyż wiąże się to z dużymi kosztami. Pieniądze, jakie nieraz trzeba wydać na zagraniczną rozmowę, przerastają nasze możliwości, wolimy więc wykorzystać aplikacje, jakimi są gry, nie chcemy brać się za coś, co nas finansowo może zrujnować, czy sprawić, że wakacje będą nieprzyjemne.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 6.5/10 (14 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)