Idź na zakupy z osobistą stylistką

Napisany przez dnia Cze 9, 2017 w Teksty | 0 komentarzy

Obecnie kobiety w Polsce wydają znacznie więcej pieniędzy na przyjemności niż dawniej, ceny w sklepach są bowiem bardziej dopasowane do średnich zarobków mieszkańców miast. Jednak nie zawsze wiemy, jaki rodzaj ciuchów idealnie sprawdzi się dla nas, dlatego osobista stylistka jest coraz bardziej popularnym zawodem.

Coraz częściej kobiety zajmują prestiżowe stanowiska, które wymagają od nich odpowiedniej prezencji. Szczególnie w korporacjach, na wyższych szczeblach, panują konkretne zwyczaje, obowiązuje również odpowiedni dress code. Jednak nie sprowadza on się tylko do garsonki, ważne jest, aby cała garderoba nie tylko pasowała do miejsca, w którym pracujemy, ale również do nas. Na szczęście zakupy ze stylistką są coraz popularniejsze, z pewnością pomogą nam na tego typu wyzwania. Wbrew pozorom praca takiej osoby nie polega wyłącznie po chodzeniu z nami po sklepach, aby wykonywać taką profesję należy nie tylko mieć bardzo dobry gust i obeznanie w trendach, ale również znać okoliczne sklepy i wiedzieć, gdzie można kupić nieco taniej konkretne produkty. Osobista stylistka na początku przeprowadzi z nami rozmowę, dzięki której ustali, jaką mamy osobowość i charakter, jakie są nasze potrzeby i gusta. Następnie skonfrontuje to z naszym wiekiem, figurą, oraz miejscem pracy i określi typ ubrań, jakie najlepiej sprawdzą się w naszej sytuacji. Istotną kwestią będzie tutaj również nasz budżet, stylistka zaprowadzi nas wyłącznie do miejsc, które znajdują się w zasięgu naszego portfela. Przed każdą wizytą zostanie obmyślona strategia, np. określicie wspólnie czy wybieracie się kupić strój wieczorowy, komplet do pracy czy inne gadżety. Wówczas znacznie szybciej będziecie mogły znaleźć wszystko, co jest potrzebne do zakupu.
Jeżeli interesują cię zakupy ze stylistką musisz znaleźć odpowiednią osobę. W tym celu idealnie sprawdzi się internet, w końcu to w nim obecnie niemalże każdy fachowiec przedstawia swoją ofertę. Na początku warto rozejrzeć się śród portfolio kilku stylistek, zobaczyć jakie ceny za usługę obowiązują w naszym mieście. Teoretycznie stylistka powinna potrafić dopasować stój do naszych preferencji, jednak większość specjalistek posiada własny styl, który sugeruje klientką. Dlatego przejrzenie portfolio jest kluczowe, dzięki temu odszukamy osobę o podobnym guście do naszego. Poza tym warto również zwrócić uwagę na opinie na temat konkretnej osoby, które można przeczytać w internecie. Dzięki temu będziemy mogli wyeliminować osoby, które nie do końca znają się na swoim fachu.

REKLAMA: Zakupy ze stylistą w Krakowie – sprawdź na ===>www.styleandmore.pl/zakupy-ze-stylistka

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)