Kilka pomysłów na wykorzystanie fotobudki

Napisany przez dnia Sty 18, 2016 w Teksty | 0 komentarzy

Robienie zdjęć stało się nieodzownym elementem naszego życia. Czasy w których musieliśmy wybierać się do fotografa już dawno minęły. Teraz na wyciągnięcie ręki mamy przeróżne gadżety elektroniczne, które ułatwiają nam pstrykanie fotek. Co równie istotne zdjęcia robimy nie tylko w trakcie ważnych uroczystości takich jak śluby, komunie czy wesela, ale także bez okazji. W ostatnich latach niezwykle modne okazało się tak zwane “selfie”. Chyba każdy z nas pstryknął sobie co najmniej jedną taką fotkę. Skoro robienie zdjęć jest tak powszechne i popularne, to doskonałym pomysłem na biznes może być zakupienie specjalnego urządzenia do robienia zdjęć. Tak zwana fotobudka, bo o niej mowa może być wykorzystywana w wielu sytuacjach. Jakie są zatem pomysły na taki biznes?

Jeśli wykażemy się odpowiednią kreatywnością, to możemy naprawdę sporo zarobić. Jednym z ciekawych pomysłów na wykorzystanie fotobudki jest udostępnianie jej na weselach i ślubach, Na czym to dokładnie polega? W naszej kulturze przyjęło się, że uczestnicy wesela dostają jakieś skromne podarunki od pary młodej. Jeżeli do tej kwestii podejdziemy w bardzo nowoczesny sposób, to automat do zdjęć okaże się strzałem w dziesiątkę.

Każdy z gości będzie mógł zrobić sobie taką fotkę. Oczywiście, we wszystkim może aktywnie brać udział sama para młoda. Robiąc sobie takie modne zdjęcia nie trzeba czekać na ich wywołanie. Fotka od razu jest dostępna, a goście mogą składać na niej różne dedykacje. Z takich zdjęć może powstać idealna pamiątką ślubna. Jest to alternatywa do pozowanych sesji ślubnych i świetny pomysł na uatrakcyjnienie wesela.

fotobudka we wrocławiuWrocław – fotobudka do wynajęcia od http://uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-wroclaw.html

Gdzie jeszcze sprawdzi się taki automat? Jeśli fotobudkę ustawimy w jakimś wakacyjnym kurorcie, to na pewno będziemy mogli liczyć na duże zainteresowanie turystów. W końcu każdy chce mieć pamiątkowe zdjęcie z wakacji. Koszt zrobienia takiej fotki nie jest duży, a zabawa we wspólne pozowaniu z przyjaciółmi i rodziną to świetnie przeżycie.

Automat do robienia zdjęć można także postawić w centrach handlowych i supermarketach. Jak wiadomo w takich miejscach spędzamy bardzo dużo czasu. Robimy tam nie tylko zakupy, ale spotykamy się ze znajomymi, spożywamy posiłki i odpoczywamy. Jeśli jako właściciele automatu będziemy dbali o jego stan techniczny, i jeżeli zaoferujemy klientom przystępne ceny oraz nowoczesne usługi, to na pewno taki pomysł na biznes okaże się trafionym rozwiązaniem. Z budek mogą korzystać przecież nie tylko dzieci i młodzież, ale także osoby dorosłe.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)