Klimatyzacja – standardy

Napisany przez dnia Cze 23, 2013 w Teksty | 0 komentarzy

Urządzenia klimatyzacyjne w serwerowniach muszą być precyzyjnie dobrane. Poza wielkością pomieszczenia znaczącą rolę odgrywa znajdujący się w nim sprzęt. Wytwarza on w wyznaczonym czasie określone ilości ciepła. Mówi się, że energia elektryczna pobierana przez sprzęt w całości zamieniana jest na energię cieplną.

 

Dynamiczny rozwój elektroniki wymusza także gwałtowną konieczność dostosowania warunków termicznych dla eksploatacji sprzętu. Z zewnątrz są to tylko elektroniczne przedmioty, jednak mające ogromne znaczenie dla pracy. Pewnym jest, że dobór i montaż klimatyzacji precyzyjnej warto zlecić specjalistom takim jak na przykład firma klimatyzacyjna STREFA KLIMATU (strefaklimatu.com.pl). Tylko dokładny projekt i dobór urządzeń klimatyzacyjnych zapewni prawidłowe działanie urządzeń i zabezpieczy serce infrastruktury komputerowej przed awarią i związanymi z nią ogromnymi szkodami. W przypadku zastosowania systemu klimatyzacji lub wentylacji mechanicznej należy zapewnić przede wszystkim:

  1. odpowiednią konserwację urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w celu niedopuszczenia do awarii
  2. stosowanie środków mających na celu ograniczenie natężenia i rozprzestrzeniania się hałasu i drgań powodowanych pracą urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

To są tylko dwie najważniejsze rzecz, o których wiedzieć powinien każdy. Jeśli chcecie zadbać o to, aby Wasza klimatyzacja była wydajna i bezawaryjna to radzimy po prostu zlecić to profesjonalistom.

Kompleksowe usługi, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalny serwis. Zapraszamy wszystkich do Strefy Klimatu, firmy, która mieści się w Ksawerowie. Nasze świadczenia obejmują przed wszystkim montaż komór chłodniczych i mrożących oraz sprzedaż urządzeń wentylacyjnych a także wycenę oraz sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych dostosowanych do potrzeb klienta. Sam się przekonaj jak działamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)