Nowoczesny marketing

Napisany przez dnia Kwi 14, 2017 w Teksty | 0 komentarzy

W dzisiejszych czasach, aby wyprzedzić konkurencję, nie wystarczy mieć po prostu lepszy produkt. Ostatnio klienci coraz większą uwagę zwracają na to, w jaki sposób promuje się dana marka. To właśnie w reklamach upatruje się największy wpływ na konsumenta.


RODZAJE REKLAM
Reklamy produktów, które mogą przybrać różne wymiary, jak na przykład: spot w telewizji, plakat, czy napoje z logo, można podzielić jeszcze na dwie kategorie. Pierwszą z nich, jest reklama skierowana do nowego odbiorcy. Do kogoś, kto jeszcze nie miał do czynienia z daną marką i nawet jej nie rozpoznaje. Jest to pewnego rodzaju pierwsze spotkanie. Najlepiej w tej roli sprawdzają się na przykład, przywołane wcześniej, różnorodne napoje z logo, smycze, czy inne gadżety, z umieszczonym w odpowiednim miejscu logo. Taki sposób promocji, pozwala na interakcję ze strony konsumenta. Jest on od razu zainteresowany danym produktem, ponieważ dostał coś za darmo od firmy, o której nigdy nie słyszał. W jego głowie pojawiają się różnorodne myśli w stylu: jeśli oni nigdy o mnie też nie słyszeli, a traktują mnie tak dobrze, to jak będą mnie traktować, jak zostanę ich wiernym klientem?

Z drugiej strony, mamy reklamy wymierzone w osoby, które już są klientami danej firmy. Różnią się one w dość widoczny sposób od poprzednich, ponieważ mają za zadanie, nie tylko zapoznać klienta z daną firmą, ale przede wszystkim podnieść jego zadowolenie ze świadczonych przez firmę usług. Nie jest to proste, ponieważ dużo trudniej buduje się złe relacje, niż te dobre, jednakże dobry marketingowiec nie powinien mieć z tym problemu. W ostatnich latach na popularności w takich rodzajach reklam zyskują napoje z logo, które są pożądane przez klientów.

Wszystko się zmienia z biegiem czasu, ponieważ jeszcze kilka lat temu klientowi wystarczyła smycz z logo, aby poczuł więź z firmą. Dzisiaj, każdy klient jest coraz to bardziej wymagający i trudno przypuszczać, czego trzeba będzie używać za kilka lat.

Na ten moment wiadomo, że dobry napój opatrzony widocznym, acz nie agresywnym logo danego produktu, jest jedną z najskuteczniejszych metod, na pozyskanie, ale także na zatrzymanie klienta. Firm produkujących takie napoje jest wiele na rynku, dlatego nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej. Niektórzy specjalizują się w napojach energetycznych, inny w sokach a jeszcze inny sklep wykona dla nas każdy zamówiony napój z logo.

Zobacz: Napoje z logo | https://oh-drink.pl/napoje-reklamowe

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)