Poker – gra umiejętności?

Napisany przez dnia Sie 24, 2015 w Teksty | 0 komentarzy

Poker jest bardzo popularną na całym świecie grą karcianą, lecz nie wszyscy uważają, że jest to gra umiejętności. Pomiędzy graczami, a rządem w Polsce toczy się zażarta dyskusja na ten temat. Według prawa jest to gra hazardowa, gdyż występuje w niej element szczęścia, ale z drugiej strony w każdym sporcie występuje coś takiego jak szczęście. Zwolennicy tej gry przekonują nas, że to gra umiejętności, można stać się profesjonalistą, jeśli poświęcimy na naukę strategii odpowiednio dużo czasu.

Spora część osób traktuje grę w pokera, jako sposób na dobrą zabawę ze znajomymi. Jedni podchodzą do tematu pokera poważniej, a inni mniej.

poker wiadomości

Możemy doskonalić swoją grę na wirtualne żetony, dzięki czemu pozbywamy się ryzyka utracenia naszych pieniędzy. W pokera można grać również przez internet, jest wiele serwisów internetowych, które zachęcają użytkowników do gry poprzez różnorakie promocje pokerowe. Są to na przykład darmowe żetony do gry, podwojenie depozytu, lub bilety do rozmaitych turniejów.

Dzięki takim promocją możemy zacząć swoją przygodę z tą rewelacyjną grą karcianą bez inwestowania własnych pieniędzy. Stanowi to świetną zachętę dla użytkowników. Rejestracja zazwyczaj nie jest skomplikowana, ale konieczne może okazać się potwierdzenie swojej tożsamości poprzez wysłanie skanów dokumentów. Doskonałą opcją jest rozgrywanie turniejów, gdyż za małe wpisowe mamy możliwość wygrania bardzo dużej sumy pieniędzy. Są jednak minusy takich turniejów, gdyż by dojść do płatnych miejsc musisz często pokonać bardzo dużo innych użytkowników, a to wymaga rozwiniętych umiejętności.

Kiedy już wybijesz się w internetowych rozgrywkach, możesz śmiało myśleć o grze w naziemnych turniejach. Najbliższe z nich organizowane są w Czechach. Bardzo popularnym corocznym turniejem w Europie jest EPT, który odbywa się w różnych krajach europejskich. Czołowi gracze w pokera są dobrym przykładem, że to gra umiejętności. Wygrywają oni w swoim życiu wiele turniejów co nie może być przypadkiem.

W Polsce ostatnio bardzo głośno było o Dominiku Pańce, który zwyciężył jeden z największych turniejów na świecie Pokerstars Carribean Adventure 2014. Zajął on pierwsze miejsce i otrzymał wygraną w wysokości 1,4 miliona dolarów. Jest to pierwszy Polak, który osiągnął taki rozgłos w świecie pokera. Prawda, że opłaca się grać?. Jeśli jesteś zainteresowany grą w tą niesamowitą grę, na samym początku powinieneś zacząć od poznania strategii. Można je łatwo znaleźć w internecie. Profesjonalni gracze kręcą filmy szkoleniowe, które znacznie pomogą ci zacząć wygrywać swoje pierwsze żetony.

Polecamy najświeższe wiadomości ze świata pokera dostępne na http://pl.pokerbreak.net/newsypokerowe/. Na sam koniec pozostaje nam życzyć Ci wielkich osiągnięć w pokerze. Pamiętaj – mądrze wykorzystaj swoje karty.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)