Wyjątkowe mieszkania dla każdego!

Napisany przez dnia Paź 12, 2017 w Teksty | 0 komentarzy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest dziś znaleźć wyjątkowe mieszkanie do kupienia. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by budować nowe inwestycje zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, stąd też powstało z naszym udziałem wiele wspaniałych osiedli mieszkaniowych, z których jako developer jesteśmy naprawdę dumni, i którymi chętnie się chwalimy.

Apartamenty Sowiniec w Krakowie to wyjątkowe miejsce przy Woli Justowskiej, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W sprzedaży posiadamy jedno- i dwukondygnacyjne apartamenty o powierzchni od 60 do 200 metrów kwadratowych. Zdecydowanie znajdzie tu swoje miejsce każdy miłośnik przestrzeni, indywidualista i osoba spragniona luksusowych doznań estetycznych. To apartamenty wykończone w najbardziej luksusowym stylu, nowoczesne, jasne i przestronne, w których główną rolę odgrywa połączenie szkła i kamienia. Do apartamentów przynależą wspólne tereny zielone oraz miejsca parkingowe i garaże podziemne.

Ciekawym rozwiązaniem dla miłośników oszczędzania i ekologii są energooszczędne domy jednorodzinne na osiedlu domków w Michałowicach koło Krakowa. Domy są bardzo proste w formie, parterowe pod spadzistym dachem, posiadają duże okna wpuszczające mnóstwo światła, a jednocześnie zapewniające maksimum prywatności. Domy te są nie tylko energooszczędne w użytkowaniu, ale i niedrogie – można je mieć za jedyne 3800 złotych za metr kwadratowy!

Godne uwagi realizacje naszego wykonania to również nowe mieszkania na Pradze Południowej w Warszawie. Owsiana 9 to zespół 61 mieszkań zlokalizowanych na 5 kondygnacjach w samym sercu Warszawy, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku i szumu. To miejsce idealne dla rodzin z dziećmi pozwalające poczuć się bezpiecznie wśród tłumów. Doskonale zaprojektowane mieszkania zapewniają mnóstwo prywatności i spokoju.

Zespół apartamentów Bytkowska Park w Bat to nasze najnowsze oferty mieszkań, które z pewnością zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Super nowoczesne apartamentowce pozwalają zamieszkiwać centrum Katowic z wszelkimi tego rozwiązania zaletami, przy jednoczesnym otoczeniu zieleni, parku i miejsc idealnych do rekreacji z rodziną.

Wybierając któreś z mieszkań lub domów jednorodzinnych z naszej oferty podejmujesz zdecydowanie najlepszą decyzję finansową w życiu – wartość naszych mieszkań będzie rosła z roku na rok, głównie ze względu na ich atrakcyjną lokalizację i doskonałą jakość wykonania gwarantującą trwałość nieruchomości na całe lata.

Zobacz więcej: http://www.taniemieszkania.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)