Wyjątkowy klimat w mieszkaniu

Napisany przez dnia Maj 5, 2017 w Teksty | 0 komentarzy

Któż nie marzy o wyjątkowym klimacie w swoim mieszkaniu? Niestety, jedynie nielicznym z nas udało się połączyć przytulność i komfort mieszkania, które umożliwiają zregenerowanie sił po ciężkim dniu z efektownym wyglądem, cieszącym oko nie tylko domowników, ale także gości. Przyjął się pogląd, że trzeba mieć dużo pieniędzy, aby coś takiego osiągnąć. Czy aby na pewno? Otóż nie! Przełamać ten stereotyp pozwala nam niezastąpiona technologia LED.

moduły ledW montowaniu diod ledowych ogranicza nas tylko wyobraźnia! Główną ich zaletą jest przede wszystkim oszczędność. To prawda, że kosztują więcej, niż zwykła żarówka, jednak ta inwestycja bardzo szybko zwraca się i to z nawiązką! Uznaje się, że korzystając ze świateł LED, oszczędzamy energię nawet do 90%. Nie tylko w taki sposób dbamy o środowisko i naszą kieszeń – kupując LED wspieramy ekologię, ponieważ do ich produkcji nie wykorzystuje się żadnych ciężkich metali (warto podkreślić, że nie zawierają bardzo niebezpiecznej dla nas rtęci!).

Oprócz “zwykłych” żarówek LED w ofertach wielu sklepów pojawiły się moduły LED. Z czym to się je? Otóż moduły LED zawierają wbudowane diody LED, które cechują się szerokim kątem świecenia. Dzięki temu możemy je zamontować w miejscach, w których nie zamontujemy standardowego źródła światła. Dzięki temu moduły LED wykorzystywane są do oświetlania najróżniejszych rzeczy: pierwsi zaczęli wykorzystywać je producenci reklam i banerów. Później odkryto ich wyjątkową użyteczność w oświetleniu dekoracyjnym. Stosowane są tu między innymi do podświetlania mebli, ogrodu, sufitów. Dzięki konstrukcji mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Są także całkowicie wodoodporne, co umożliwia ich montaż w takich miejscach jak fontanny czy oczka wodne, gdzie zachwycają obserwatorów wspaniałą grą barw. W ofercie dostępne są moduły jedno – i zmiennokolorowe. Polecam sprawdzić na goq-led.pl. Możemy wybrać barwę światła spośród zielonej, czerwonej, niebieskiej, białej ciepłej i białej zimnej. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu miłej atmosfery rodzinnej, polecane są głównie lampy LED barwy ciepłej, natomiast barwa zimna uważana jest za barwę, która pozwala na skoncentrowanie się na wykonywanym zadaniu, dlatego świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych.

Z myślą o stworzeniu kameralnego nastroju, część modułów LED posiada możliwość przyciemnienia światła. Jak widzimy, stworzenie wyjątkowego klimatu w domu nie wymaga wiele – wystarczy technologia LED i duże pokłady wyobraźni!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)