Wymarzone wesele

Napisany przez dnia Sty 28, 2015 w Teksty | 0 komentarzy

Wesele jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Jest chwilą i momentem, na który czeka się z zapartym tchem przez długie miesiące. W czasie wesela i ślubu wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, tak aby nic nie zaskoczyło nieprzyjemnie przyszłej pary młodej.

Przygotowania do ślubu rozpoczynają się już na kilka miesięcy przed planowaną ceremonią. Na liście spraw do załatwienia jest bardzo wiele ważnych punktów, dlatego też jest się z czym uwijać.

flowers-260894_640

Pierwsza na liście jest oczywiście data zaślubin. Okazuje się, że wcale nie tak łatwo jest wybrać odpowiednią datę ślubu. Musi być ona tak dobrana, aby w jednym terminie można było zorganizować zarówno salę weselną, zespół weselny, księdza w kościele, fotografa i wielu gości.

Zazwyczaj pierwszym czynnikiem, który decyduje o wyborze daty jest wybór na ślub (http://www.abcslubu.pl/) jednego z miesięcy, które mają w nazwie literkę, “r”, co według przesądnych osób ma przynosić szczęście przyszłej parze młodej. Ślub zazwyczaj odbywa się w sali weselnej, w jednym z domów przyjęć.
Domów przyjęć jest naprawdę bardzo dużo. Różnią się pomiędzy sobą wystrojem sali, dekoracjami, a także menu, jakie oferują oraz ceną za jednego gościa.
Największą popularnością cieszą się sprawdzone i docenione przez gości domy weselne, które serwują świetne jedzenie, które bardzo smakuje wszystkim gościom.

Wesele może trwać jeden dzień lub dwa dni. Zdecydowanie bardziej popularne są wesela jednodniowe ze względu na niższe koszty. Młodzi mogą zadecydować o takiej a nie innej dekoracji na stołach, o wyborze kwiatów i obrusów, wspólnie z rodzicami ustalają także weselne menu. Inspiracje ślubne można znaleźć na licznych stronach internetowych. Można się również zasugerować doświadczeniami par młodych, które już mają za sobą ten jakże ważny dzień.

Kolejnym niezwykle ważnym elementem jest wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Na weselu może zagrać zespół weselny lub dj. Zdecydowanie lepiej się prezentuje zespół. Muzyka grana na żywo jak nic innego pobudza do tańca i wspólnej zabawy. Bardzo dobrze, aby muzyka na wesele była zróżnicowana i dostosowana do wymagań ludzi w bardzo różnym wieku, zarówno młodych, jak i tych starszych. Nie może pod żadnym pozorem zabraknąć największych weselnych hitów i przyśpiewek, które są znane od lat. Koniecznie trzeba także znaleźć wodzireja, który swoim zaangażowaniem poprowadzi gości do zabawy i wprawi wszystkich w dobry humor. Może to być członek orkiestry, lub dodatkowo wynajęta osoba.

Ślub jest wydarzeniem, które wymaga także odpowiedniej oprawy fotograficznej. W związku z tym bardzo dobrze byłoby zamówić fotografa i kamerzystę na wesel, tak aby utrwalił najpiękniejsze chwile z wesela na taśmie. Z biegiem lat można takie nagrania oglądać z zaciszem swojego domu z wielkim sentymentem i wspominać wspaniałe chwile i cudowne emocje, jakie towarzyszą zawarciu związku małżeńskiego.
Młodzi coraz częściej wybierają nietypowe miejsca, w których mogą się odbyć sesje zdjęciowe, zwłaszcza te w plenerze. Zdjęcia stają się przez to zdecydowanie bardziej ciekawe i można się nimi chwalić przed znajomymi i przed rodziną.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)