Zupełnie nowe formy reklamy

Napisany przez dnia Kwi 27, 2017 w Nowości | 0 komentarzy

Każda firma oczekuje, aby reklama jej przedsiębiorstwa była pomysłowa, kreatywna oraz aby przyciągała zainteresowanych i zaciekawionych klientów. O ile ulotki, billboardy czy plakaty wszyscy już znają, o tyle zupełną nowością i doskonałą propozycją są słodycze firmowe, które szturmem zdobywają rynek promocji i reklamy.

Krówki reklamowe – nieoczekiwany, ale bardzo efektywny sposób na promocję firmy lub produktu

Nie ma na świecie osób, które nie lubią słodyczy. Kojarzą one nam się z czymś przyjemnym, dającym satysfakcję, błogim i wywołującym uśmiech na twarzy. Jest to reakcja zakodowana podświadomie, z której w ostatnim czasie bardzo często korzystają wszelkiego rodzaju agencje marketingowe zajmujące się reklamą i promocją. Zjadając cukierek, czekoladkę lub miętówkę, na której opakowaniu będzie się znajdowało logo danej firmy, będzie ona kojarzona bardzo pozytywnie. Krówki reklamowe doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju eventy, targi czy spotkania biznesowe. Ponadto słodycze można również wręczać kontrahentom przy okazji sfinalizowania intratnej umowy, wysłać do klienta z okazji urodzin, imienin lub zbliżających się świąt. Słodycze w eleganckim opakowaniu na którym nadrukowane zostało logo firmy z pewnością ucieszą osobę obdarowywaną oraz sprawią, że poczuje się ona niezwykle wyjątkowo. Krówki to najlepszy produkt eksportowy Polaków, który promował nasz kraj na arenie międzynarodowej podczas spotkań Unii Europejskiej. Wszyscy zebrani byli bardzo pozytywnie do tego pomysłu nastawieni co jednocześnie pokazuje, że krówki reklamowe to strzał w promocyjną dziesiątkę.

Słodycze jako doskonała forma reklamy lub podziękowania

Wiele osób zamiast kwiatów decyduje się na zakup pysznych, rozpływających się w ustach słodyczy, by w ten sposób za coś podziękować, przeprosić lub wzbudzić pozytywne skojarzenia. Słodycze reklamowe stanowią idealną formę poczęstunku do kawy dla kontrahenta, który przyjechał do siedziby naszej firmy na spotkanie negocjacyjne. Ponadto cukierki lub krówki z logo firmy rozdawane podczas spotkań w gronie pracowników również będą budziły pozytywne skojarzenia z miejscem pracy i dodawały energii do działania. Także młode pary bardzo często i chętnie stosują krówki ślubne jako doskonałą formę podziękowania dla gości za uczestnictwo w uroczystości. Na opakowaniach krówek ślubnych mogą być nadrukowane zdjęcia twarzy pary młodej, data zaślubin lub po prostu słowo “Dziękujemy”.

Zobacz: krówki reklamowe: http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)