Ogrodzenia akustyczne Szermierka akustyczna i inne narzędzia do samoobrony

photo
Ekrany akustyczne domowe

Ogrodzenia akustyczne Ogrodzenia dźwiękoszczelne służą jako bariery fizyczne, które uniemożliwiają wydostawanie się fal dźwiękowych na zewnątrz. Izolacja akustyczna jest wykonywana za pomocą paneli akustycznych. Większość z tych paneli wykonana jest z cienkich pianek plastikowych lub drewnianych z twardą powłoką. Panele mogą być zakotwiczone razem za pomocą gwoździ lub śrub, lub zawieszone za pomocą linek.

Ekrany foniczne kosztowność

Dźwiękoszczelne bariery akustyczne są zbudowane z paneli akustycznych, które są wykonane z lekkich kompozytów drewnianych lub plastikowych z podłożem piankowym lub wyściełanym. Panele te są stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zastosowanie wewnętrzne odnosi się do przedniej i tylnej części ogrodzenia akustycznego. Piankowe lub wyściełane podłoże jest umieszczone na wewnętrznej powierzchni ramy w taki sposób, że tworzy skuteczną barierę dźwiękową. Zastosowanie zewnętrzne jest podobne, ale koncentruje się na wysokości przeszkody tworzonej przez ogrodzenie, zwykle jest to bariera dla pojazdów lub inny rodzaj kontroli dźwięku.

Ekrany hałasu sensualne

Istnieją dwa główne typy ogrodzeń akustycznych. Jednym z nich jest typ wolnostojący, który nie jest do niczego przymocowany. Ten rodzaj ogrodzenia jest zazwyczaj wykonany z lekkiego metalu lub winylu, który jest instalowany przez pracowników bez pomocy narzędzi. Drugi, zwany masą załadowany panel winylu jest zainstalowany na szczycie betonowej podkładki. Ponieważ jest to sztywny materiał, musi on przejść kilka procesów wzmacniających. Dlatego musi być wystarczająco mocny, aby wytrzymać dużą siłę przyłożoną do niego.

Ekrany dźwiękochłonne

Ogrodzenia akustyczne, które są umieszczone na zewnątrz domu, mogą również pełnić funkcję dyfuzorów dźwięku. Panele ogrodzeniowe redukujące hałas są montowane na domu w różnych odległościach, w zależności od pożądanego poziomu prywatności. Jeśli chcesz całkowitą prywatność, trzeba zainstalować je na bardzo z tyłu lub z przodu domu. Powinieneś zdecydować się na barierę przeciwhałasową, która ma niski poziom tłumienia. Istnieje wielu producentów, którzy dostarczają produkty o niskiej tłumienności i są one wyceniane bardzo rozsądnie.

Oprócz dwóch podstawowych funkcji ogrodzeń barier dźwiękowych, mogą one również służyć jako świetny element dekoracyjny w swoim podwórku. Jeśli wybierzesz odpowiedni rodzaj paneli ogrodzeniowych, można malować je w atrakcyjnych kolorach i dać im stylowy wygląd. Można również dodać poduszki i poduszki, aby zapewnić bardziej miękkie uczucie do atmosfery wewnątrz domu. Jest to szczególnie pomocne, jeśli masz dzieci, które lubią bawić się na zewnątrz.

Istnieją również inne zastosowania ogrodzeń akustycznych w ogrodzie. Można ich użyć do oddzielenia ogrodu od innych obszarów na podwórku i uczynić ogród bardziej bezpiecznym. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz bramy zarówno z przodu, jak i z tyłu domu. Bramy mogą nie tylko trzymać niechcianych gości z dala, ale mogą również uniemożliwić intruzom wejście do domu przez ogród. Możesz zainstalować bramy z systemami blokującymi, które mogą być kontrolowane za pomocą elektronicznych gadżetów.

Parawan foniczne do rodu

Ogrodzenia akustyczne mogą być również wykorzystywane do tworzenia barier zapobiegających przedostawaniu się fal dźwiękowych do domu. Fale dźwiękowe są zwykle odbijane lub przenoszone przez obiekty, więc bariery, które mają fale dźwiękowe mogą skutecznie blokować fale dźwiękowe przed przenikaniem do domu. Można uzyskać takie bariery, które mają materiały odblaskowe lub można użyć takich, które mają materiały dźwiękochłonne zamiast. Aby zapobiec przedostawaniu się niepożądanych gości do ogrodu, można postawić ogrodzenia wykonane z drutu, drewna lub stali. Jeśli chcesz stworzyć barierę dla fal dźwiękowych, możesz zdecydować się na bariery dźwiękowe z włókna szklanego.

Jak wspomniano wcześniej, panele akustyczne są najczęstszą formą tych ogrodzeń. Możesz wybrać z szerokiej gamy materiałów, takich jak drewno, winyl, aluminium, siatki, szkła i cegły ściany. Projekt tych paneli generalnie zależy od wielkości i kształtu ogrodu oraz ilości prywatności, którą chcesz. Cegła ogrodzenia są najłatwiejsze do zainstalowania i najlepsze dla zapobiegania hałasowi powietrza. Aby uzyskać więcej opcji, można przeglądać zasoby online.

By akte