ekrany akustyczne Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie ekranów akustycznych?

photo
przegrody akustyczne

ekrany akustyczne Modułowe ekrany akustyczne składają się z serii pojedynczych paneli, które są dopasowywane do siebie, tworząc kompletną barierę dźwiękochłonną. Każdy panel tworzy barierę dźwiękochłonną z sąsiednimi ekranami. Dwa calowe zaczepy na każdej krawędzi kurtyny umożliwiają łączenie sąsiadujących ekranów w pożądane konfiguracje lub obudowy.

Ekrany akustyczne zabezpieczenie posesji i intymność a za razem i dużo więcej spokoju w naszym urlopie.

Akustyczne drzwi działowe mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu w domu lub firmie. ekrany akustyczne https://ogrodzeniaplastikowe.info/ogrodzenia-akustyczne-cennik/ W tym celu nie trzeba budować indywidualnych ścian, ponieważ drzwi są zazwyczaj mocowane. Większość wewnętrznych ekranów akustycznych składa się z panelu przedniego i panelu tylnego. Panel przedni ma jednokierunkowy rdzeń z pianki poliuretanowej tłumiący głos i jest zaprojektowany tak, aby zmniejszyć hałas z zewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Panele tylne zbudowane są z nierezonansowej sklejki laminowanej, dzięki czemu są prawie bezhałasu, gdy są w użyciu.

Ekrany akustyczne przekonaj się z wartości panele akustycznego w około dom.

W zależności od przeznaczenia i zastosowania, dostępnych jest kilka rodzajów ekranów akustycznych. Panele działowe i ścianki działowe na otwartej przestrzeni zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia hałasu zewnętrznego przy zachowaniu prywatności i właściwości dźwiękochłonnych. Wszystkie przegrody łączą zalety ekranów dźwiękochłonnych z otwartym, panoramicznym widokiem.

Ekrany akustyczne z ogrodzenia akustyczne

Istnieje kilka odmian ekranów oddzielających, wykonanych z różnych materiałów. Dostępne są panele na planie otwartym i nad drzwiami. Ponadto, istnieje wiele specjalistycznych paneli i akcesoriów. Wiele ekranów akustycznych i akcesoriów jest sprzedawanych z pięcioletnią gwarancją producenta. Niektóre modele mają dodane opcjonalne opcje prywatności, takie jak podwójne szyby. Pięcioletnia gwarancja na ekrany partycji jest standardem w większości przypadków.

Ekrany i obudowy akustyczne są niezbędne do zapobiegania przedostawaniu się dźwięków do pomieszczenia lub ich opuszczaniu. Hałas z zewnątrz może przedostawać się przez drzwi i okna, powodując negatywne skutki dla akustyki w domu. Trudno jest zapobiec przedostawaniu się dźwięku z zewnątrz do pomieszczenia, jeśli jest on na tyle blisko, że może być słyszalny. Aby rozwiązać ten problem, konieczne jest zastosowanie ekranów akustycznych pochłaniających dźwięk. Dostępnych jest kilka modeli, które zaspokoją tę potrzebę.

Wybierając odpowiednie ekrany akustyczne do danego pomieszczenia lub miejsca pracy, należy zastanowić się, gdzie będą one zainstalowane. Jeśli mają być umieszczone na zewnątrz, przegrody biurowe zapewniają najlepszą kontrolę dźwięku. Należy rozważyć zastosowanie przegród zarówno w przestrzeniach otwartych, jak i zamkniętych. Rodzaje ekranów akustycznych stosowanych w biurach powinny zapewniać takie same właściwości kontroli dźwięku w obu sytuacjach. Ścianki działowe należy również rozważyć w domu lub innej przestrzeni z wieloma pomieszczeniami i drogami wejściowymi. W zależności od działań odbywających się w przestrzeni, istnieją specjalnie zaprojektowane ekrany akustyczne do biur, zaprojektowane tak, aby radzić sobie z hałasem z otworów drzwiowych.

Ekrany akustyczne właściwości cichości.

Istnieje kilka dodatkowych cech, które należy rozważyć przy wyborze odpowiednich stojących ekranów akustycznych. Obejmują one specjalne akcesoria montażowe, takie jak przegrody, które utrzymują fale dźwiękowe z podróży przez drzwi lub okna i kanały, które zmniejszają fale dźwiękowe z odbicia lub podróży do głośnika zamontowanego w obudowie. Inne cechy akcesoriów obejmują regulowane poziomy przegród i kanałów w celu zwiększenia kontroli dźwięku, unikalne projekty i inżynierię oraz łatwą konserwację i czyszczenie. Istnieje również kilka standardowych rozmiarów dostępnych zarówno w rozmiarach niestandardowych, jak i standardowych. Niektóre konstrukcje zawierają unikalne cechy konstrukcyjne, takie jak ruchomy typ, który dostosowuje się z boku na bok, co ułatwia ustawienie ekranu bez względu na położenie okna lub drzwi.

Stojące ekrany akustyczne są wykonane z kilku unikalnych materiałów, w tym drewna, plastiku, laminowanych cienkich materiałów i zaawansowanych technologicznie, wielowarstwowych materiałów poliestrowych lub z włókna szklanego. Najbardziej popularnymi materiałami do produkcji ekranów akustycznych są włókno szklane i polichlorek winylu (PCV), które oferują doskonałe poziomy pochłaniania dźwięku i łatwą konserwację. Pojedynczy panel z tych paneli jest odpowiedni dla jednego lub dwóch miejsc siedzących, ale większe grupy będą wymagać więcej paneli. Wiele modeli pozwala na rozszerzenie w szwach, a niektórzy producenci oferują gotowe do instalacji, wstępnie uformowane panele, które mogą być montowane w domu. Wielu producentów oferuje różne poziomy dźwięku dla różnych wielkości pomieszczeń, dlatego ważne jest, aby wybrać taki, który pasuje do wielkości pomieszczenia i potrzeb dźwiękowych.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte