Ramy podtynkowe 2

Koszta przy umowy na informatyczną obsługę firm poligraficznych.
Informatyczna obsługa firm czy jest potrzebny Osbługa informatyczna firm?

Ramy podtynkowe mogą być doskonałym wyborem dla wielu różnych obrazów. Te rodzaje ramek oferują złudzenie, że twój obraz unosi się w oknie. Są one również odporne na rdzę i mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy masz duże czy małe okno, te ramy są świetną opcją dla Twojego dzieła sztuki.

Cechy

Jeśli szukasz ramy, która jest zlicowana ze ścianą, model podtynkowy może być świetnym wyborem. Modele te mogą być używane w każdym pomieszczeniu w Twoim domu, a także są świetne dla nowoczesnego wyglądu. Są one dostępne w różnych stylach, więc na pewno znajdziesz taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Montaż pływaka

Montaż pływakowy wymaga dodatkowej głębokości ramy obrazu. Odbitki montowane na pływakach wymagają głębokiej ramy i przekładek lub płyty piankowej, aby utrzymać matową płytę z powrotem od szkła. Ramy do montażu pływakowego są zazwyczaj wykonane z bezkwasowej płyty piankowej i powinny mieć ząbkowaną powierzchnię.

Montaż na pływająco dodaje dramatycznego efektu do każdego dzieła sztuki. Pokazuje krawędzie obiektów trójwymiarowych i jest preferowany przez projektantów. Montaż pływakowy to także najprostszy sposób na nadanie dziełu sztuki wyglądu niestandardowej ramy. Pływające mocowanie podkreśla kształt, teksturę i krawędzie dzieła sztuki.

Montaż pływakowy dla ram podtynkowych nie zawsze jest najlepszą opcją dla Twojej sztuki. Powinieneś znać różne opcje przed podjęciem decyzji. Powinieneś unikać najtańszej opcji, jeśli twój budżet jest ograniczony. Wiele firm oferuje niestandardowe ramy z różnymi opcjami montażu. Jeśli jednak zamierzasz dokonać zakupu na dużą skalę, rozważ montaż pływakowy.

Montaż pływający to technika montażu polegająca na zawieszeniu dzieła sztuki nad nieobciętą płytą matową. W ten sposób ukazuje się surowe krawędzie dzieła i podkreśla jego oryginalność. Jest to szczególnie idealne rozwiązanie dla obrazów akwarelowych, które zazwyczaj wykonane są z ciężkiego papieru. Pływający uchwyt nie uszkodzi tych delikatnych obrazów.

Montaż pływakowy jest alternatywną metodą montażu dzieł sztuki. Występuje w dwóch stylach: płaskim i podniesionym. Można go wykonać za pomocą narożników fotograficznych, pasków montażowych i pełnego przylegania. Float mounting ma potencjał, aby wyciągnąć subtelne odcienie w dziełach sztuki i pomaga chronić obraz przed wilgocią i kurzem. Bezpośredni kontakt pomiędzy dwoma powierzchniami może uszkodzić dzieło sztuki.

Pływający montaż tworzy iluzję obrazu unoszącego się w oknie

Montaż pływakowy to wspólny wyświetlacz sztuki głęboki L, który tworzy wygląd obrazu pływającego w oknie. Montaż pływakowy polega na zamocowaniu dzieła sztuki bezpośrednio na tekturze matowej lub na bezkwasowym rdzeniu piankowym. To podnosi dzieło do poziomu, który pozwala uniknąć dociskania obrazu do szyby, powodując kondensację i uszkadzając włókna papieru.

Proces montażu rozpoczyna się od wycentrowania sztuki/pedału w macie okiennej, zamontowania sztuki do podłoża dekoracyjnego. Następnie za pomocą białego lub neutralnego pistoletu do klejenia 3M mocuje się dzieło do okna. Po zakończeniu procesu montażu krawędzie dzieła są zrównane z matą okienną. Metoda ta pozwala na podkreślenie szczegółów obrazu. Idealnym rozwiązaniem jest użycie cokołu w kontrastowym kolorze, aby podkreślić obraz. Na przykład, czarny cokół zamontowany z białym skosem jest skutecznym sposobem na wyróżnienie fotografii. Użycie czarnego lub ciemnego podłoża może upiększyć biały obraz.

Odporność na rdzewienie

Metale odporne na rdzę są bardzo trwałe i mogą być dobrym wyborem dla celów zewnętrznych. Jednak materiały te wiążą się z kosztami i karą za wydajność. Na szczęście można użyć tańszych materiałów o tej samej trwałości i wyglądzie, pokrywając je powłoką. Najczęstszą powłoką dla stali miękkiej jest farba, ale nie trwa ona zbyt długo. Inną opcją jest cynkowanie.

W celu ochrony przed rdzewieniem ważna jest częsta konserwacja ram. Regularna konserwacja nie tylko zapobiega powstawaniu nowej rdzy, ale także pomaga powstrzymać rdzę, która już istnieje. Pierwszym krokiem jest usunięcie rdzawych zabrudzeń poprzez wyczyszczenie ramy roztworem mydła i wody. Następnie można zastosować powłokę antykorozyjną w celu dalszej ochrony.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte