złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe i płatne Android Data Recovery

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to narzędzie, które pozwala przywrócić usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Jego funkcje pomagają przywrócić usunięte pliki pomimo różnych przyczyn, w tym wirusów, rootowania i aktualizacji. Po zainstalowaniu, oprogramowanie wykryje Twoje urządzenie i pokaże Ci pliki, które może odzyskać. Następnie wystarczy wybrać to, co chcesz odzyskać i nacisnąć przycisk odzyskiwania.

Potrzebny będzie kabel USB i zewnętrzne urządzenie pamięci masowej z wystarczającą liczbą portów USB. Ważne jest, aby upewnić się, że zewnętrzne urządzenie pamięci masowej obsługuje prędkość transferu danych. Aby uniknąć problemów podczas procesu odzyskiwania, możesz wypróbować bezpłatną wersję próbną oprogramowania. Pozwoli to przetestować program przed dokonaniem zakupu.

Free Android Data Recovery pomaga również przywrócić zdjęcia, filmy i wiadomości tekstowe. Tego typu pliki zawierają szczegóły dotyczące nadawcy, w tym numer telefonu, nazwę i inne informacje. Oprogramowanie pozwoli Ci również odzyskać kontakty z karty SD. Wszystkie te pliki mogą być przywrócone za pomocą tego oprogramowania. Obsługuje wszystkie główne urządzenia z systemem Android, w tym Nexus S, Galaxy S5 i Nexus S.

Program Free Android Data Recovery pokaże ci liczbę elementów na urządzeniu pamięci masowej i ilość miejsca, które zajmie ich odzyskanie. Domyślnie program zapisuje usunięte pliki w folderze archiwum. Jednak niektóre modele nie mają folderu archiwum. Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych android będzie miało dwa tryby odzyskiwania plików. Jeden to szybkie odzyskiwanie, a drugi to głębokie odzyskiwanie. Po zainstalowaniu odpowiedniego typu oprogramowania, możesz łatwo odzyskać usunięte pliki z urządzenia.

Jeśli potrzebujesz programu, który działa szybko i łatwo, możesz spróbować oprogramowania MiniTool Recovery. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i może przywrócić utracone pliki z pamięci wewnętrznej Androida i karty SD. Jest kompatybilny z systemem Windows 10, 8.1, 8 i 7. Może również odzyskać dane z kilku różnych urządzeń z systemem Android. Należy jednak pamiętać, że darmowa wersja MiniTool jest ograniczona do 1GB danych.

iMyFone D-Back

Utrata danych z urządzenia mobilnego może być przejmującym doświadczeniem. Dane te mogą obejmować nagrania, zdjęcia i filmy. Na szczęście istnieją programy takie jak iMyFone D-Back, które mogą pomóc odzyskać usunięte dane z iPhone’a, iPada i urządzeń z systemem Android. Program ma wysoką stopę odzysku i wiele zaawansowanych funkcji.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android działa zarówno na zrootowanych, jak i niezrootowanych urządzeniach z systemem Android i odzyskuje pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i kart SD/TF. I w przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, to narzędzie nie wycieka twoich danych osobowych. Obsługuje również eksport danych do CSV, HTML i VCF.

iMyFone D-Back Android Data Recovery może również pomóc w odzyskaniu usuniętych plików multimedialnych, w tym filmów i zdjęć. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś pliki, czy straciłeś je z powodu złośliwego oprogramowania, uszkodzonego systemu operacyjnego lub po prostu źle umieszczonego klucza, ten program może pomóc Ci odzyskać wszystkie dane.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android zostało zaprojektowane w celu odzyskania usuniętych plików bez tworzenia kopii zapasowych lub rootowania i jest łatwe w użyciu. Jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami z systemem Android i oferuje opcje cenowe, aby dopasować się do każdego budżetu. Oferuje również wersję próbną, która jest doskonałym sposobem na wypróbowanie oprogramowania dla siebie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Ma darmowe, płatne i próbne wersje. Wersja próbna jest bezpłatna do pobrania, ale możesz kupić pełną wersję za zniżkę. Oprócz darmowych wersji, D-Back oferuje również 10% zniżki na wszystkie licencje.

iMyFone D-Back Android Data Recovery to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych dla Androida. Nie wymaga rootowania, a nawet działa z Google Drive. W porównaniu z Tenorshare, jest to doskonała alternatywa dla użytkowników Androida.

Recoverit

Recoverit to program do odzyskiwania danych z systemu Android, który pomaga odzyskać dane z urządzenia. Może odzyskać dokumenty, zdjęcia, filmy, pliki audio, bazy danych i inne. Aby użyć Recoverit, musisz podłączyć swoje urządzenie z Androidem do komputera, włączyć tryb „Mass Storage” i w razie potrzeby rootować urządzenie. Program może również odzyskać dane z tabletów i pudełek TV z systemem Android.

Proces odzyskiwania danych jest prosty. Oprogramowanie przeskanuje Twój smartfon i wyświetli wszelkie pliki, które zostały odzyskane. Możesz wyświetlić ich podgląd i wybrać te, które chcesz przywrócić. Po wybraniu plików, kliknij je lewym przyciskiem myszy i kliknij „Odzyskaj”, aby je przywrócić. Recoverit zacznie odzyskiwać dane z twojego urządzenia w ciągu kilku minut.

Oprogramowanie może odzyskać usunięte dane z telefonów i tabletów z systemem Android. Obsługuje system Android 2.0 i późniejsze wersje. Możesz nawet użyć tego programu do przywrócenia danych z kart SD. Odzyskiwanie danych z karty SD będzie udane, o ile pliki są nienaruszone, a oryginalne ustawienia pozostają nienaruszone. Oprogramowanie odzyska usunięte zdjęcia, filmy, a nawet wiadomości e-mail.

Recoverit wspiera odzyskiwanie każdego typu plików z Twojego urządzenia. Posiada dwa tryby odzyskiwania: bezpośrednio z telefonu lub poprzez kartę SD. Może również odzyskać dane z dowolnego urządzenia pamięci masowej, w tym pamięci zewnętrznej i dysków flash USB. Odzyskuje zdjęcia, dokumenty i pliki multimedialne, a także można odzyskać dzienniki połączeń i wiadomości. Recoverit pozwala również na podgląd odzyskanych plików multimedialnych. Oferuje darmową wersję próbną, która pozwala odzyskać do 100MB danych z urządzenia.

Utrata danych w systemie Android może być spowodowana wieloma czynnikami, w tym atakiem wirusa, pogorszeniem się systemu lub zapełnieniem przestrzeni pamięci. Ale nigdy nie jest za późno, aby odzyskać dane, które straciłeś. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android pomoże ci odzyskać dane, których potrzebujesz, bez uszkadzania danych na urządzeniu.

Kopacz dysków

Disk Digger for Android to darmowa aplikacja do odzyskiwania danych, która jest w stanie odzyskać pliki z różnych nośników pamięci, w tym smartfonów i tabletów. Może być również używany na komputerach PC i Mac. Ma podobne funkcje na wszystkich platformach i nie prosi o informacje finansowe podczas instalacji. Jest w stanie odzyskać prawie każdy format pliku i działa dobrze na wewnętrznych urządzeniach pamięci masowej.

Zanim będziesz mógł użyć DiskDigger do odzyskania usuniętych danych z urządzenia z Androidem, musisz przyznać mu uprawnienia superużytkownika. Z tymi uprawnieniami aplikacja może uzyskać dostęp do systemu plików na Twoim urządzeniu i odzyskać usunięte zdjęcia i filmy. Pozwala również ograniczyć pliki, które chcesz odzyskać według typu i rozmiaru pliku. W ten sposób można uniknąć tracenia czasu na szukanie nieistotnych plików lub tych z nietypowymi rozszerzeniami plików.

Możesz również przesłać odzyskane pliki na serwer FTP lub zapisać je lokalnie. DiskDigger for Android data recovery obsługuje następujące formaty plików: CR2, NEF, PEF, DNG, DOC/DOCX, XLS, OPML, TXT, ZIP, TAR, MHT i inne.

Kolejną wspaniałą cechą DiskDigger do odzyskiwania danych z Androida są oferowane przez niego funkcje bezpieczeństwa. Aplikacja wymaga pełnego dostępu do pamięci masowej urządzenia, a jeśli urządzenie jest zrootowane, aplikacja poprosi o to pozwolenie, aby przeskanować całą pamięć. Jeśli pamięć masowa jest czytelna, wykryje utracone pliki i przywróci je do oryginalnej lokalizacji. Pozwoli również odzyskać pliki z nośników wymiennych.

Podczas gdy DiskDigger dla Androida jest świetny do odzyskiwania plików z karty pamięci i pamięci wewnętrznej, nie obsługuje odzyskiwania obrazów, które zostały usunięte z zakorzenionego urządzenia. Dzieje się tak dlatego, że system plików Androida jest zbyt duży, aby większość programów do odzyskiwania danych miała do niego dostęp.

7-Data

W przypadku, gdy przypadkowo usunąłeś niektóre ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych 7-Data Android, aby odzyskać swoje pliki. Obsługuje odzyskiwanie zdjęć i filmów, baz danych, wiadomości e-mail i innych typów danych. Aby użyć tego oprogramowania, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera i włączyć tryb „Mass Storage”. W razie potrzeby możesz również potrzebować rootowania urządzenia. To oprogramowanie może być używane do odzyskiwania danych z różnych typów urządzeń, w tym pudełek telewizyjnych, tabletów i telefonów.

7-Data Android Recovery posiada prosty interfejs użytkownika. Pokazuje zdjęcie telefonu lub laptopa z systemem Android oraz symbol połączenia USB. Prowadzi Cię przez proces skanowania urządzenia pamięci masowej. Następnie wyświetli znalezione pliki i foldery. Ponadto 7-Data Android Recovery obsługuje ponad 500 formatów plików, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronny i łatwy w użyciu.

7-Data Android data recovery jest kompatybilny z wieloma wersjami systemu operacyjnego Android i różnymi producentami urządzeń z systemem Android. Pozwala przeglądać zawartość urządzenia i odzyskiwać wszelkie usunięte lub utracone pliki. Obsługuje również różne formaty obrazów i karty SD. Pomimo wielu funkcji, to oprogramowanie jest stosunkowo powolny podczas podłączania urządzenia z systemem Android do komputera. To również zajmuje trochę czasu, aby odzyskać usunięte pliki na urządzeniu.

Aby korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych 7-Data Android, musisz mieć telefon z systemem Android, który działa w wersji 4.2 lub nowszej. Aby włączyć tryb deweloperski, należy przejść do Ustawienia -> O telefonie > Build Number. Zostaniesz powiadomiony, że jesteś w trybie deweloperskim. Gdy już jesteś w trybie deweloperskim, możesz wybrać, które pliki chcesz odzyskać i wybrać zaawansowany lub standardowy tryb odzyskiwania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte