złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Tools

Istnieje wiele świetnych narzędzi dostępnych do odzyskiwania utraconych danych z telefonu z Androidem. Tenorshare UltData, PhoneRescue, Disk Drill, RecoverGo i inne są warte sprawdzenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o każdym narzędziu i jak mogą pomóc odzyskać utracone dane. Możesz też wypróbować darmową wersję próbną, zanim zainwestujesz w pełną wersję.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to narzędzie, które może odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android bez konieczności posiadania dostępu root. Może odzyskać pliki z urządzeń z systemem Android bez zdjęć, filmów, audio i innych. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play. Po zainstalowaniu programu możesz przeskanować telefon lub tablet i wybrać pliki do odzyskania. Będziesz potrzebował kabla USB, a urządzenie musi być w trybie debugowania USB.

Korzystając z Tenorshare UltData for Android, można odzyskać utracone lub usunięte pliki z wielu urządzeń pamięci masowej, w tym z pamięci wewnętrznej. Ta pamięć różni się od karty microSD i może zawierać wrażliwe informacje osobiste. Poza tym może również przechowywać media, takie jak zdjęcia, filmy i pliki audio. Możesz również użyć tego oprogramowania do przywrócenia dokumentów, kontaktów i innych danych z urządzeń z systemem Android.

Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych Tenorshare UltData for Android oferuje czysty i łatwy w użyciu interfejs. Jego główny pulpit jest łatwy do odczytania i promuje presety kopii zapasowych jednym kliknięciem. Co więcej, narzędzie przeskanuje tysiące zdjęć i innych plików zawartości w ciągu kilku sekund. Możesz nawet przenieść prywatne zdjęcia z urządzenia z systemem Android na komputer za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Podczas korzystania z Tenorshare UltData for Android, ważne jest, aby pamiętać, że większa przestrzeń dyskowa będzie wymagała więcej czasu na odzyskanie. Dodatkowo, użytkownicy powinni być świadomi ryzyka utraty gwarancji telefonu, która może zostać zrujnowana, jeśli proces pójdzie źle. Na szczęście UltData dla Androida może pomóc odzyskać dane bezpiecznie i szybko, bez ryzyka uszkodzenia urządzenia.

UltData dla Androida to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników urządzeń z systemem Android, którzy stracili lub usunęli zdjęcia. Działa na prawie każdym urządzeniu z systemem Android i może przywrócić usunięte zdjęcia bez konieczności posiadania dostępu root. Może również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp i dane z WeChat. Oprócz przywracania zdjęć, UltData obsługuje wiele różnych formatów plików, w tym MP3.

PhoneRescue

PhoneRescue to aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android, która działa na urządzeniach zrootowanych i niezrootowanych. Po zainstalowaniu, oprogramowanie poprosi o pozwolenie na dostęp do systemu, a następnie rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu usuniętych danych. Po zakończeniu procesu skanowania, oprogramowanie wyeksportuje odzyskane dane do komputera. Dane zostaną zapisane w folderze Document.

Ta aplikacja rozpozna Twoje urządzenie z systemem Android i automatycznie wykryje jego typy plików. Po zainstalowaniu, będzie automatycznie skanować swoje urządzenie i znaleźć usunięte pliki i foldery. Możesz również odzyskać usunięte filmy i zdjęcia za pomocą PhoneRescue. Ważne jest, aby umożliwić programowi dostęp do urządzenia, aby proces odzyskiwania był szybszy.

PhoneRescue jest również świetny w odblokowywaniu zablokowanych urządzeń i łamaniu ochrony hasłem. Jest szybki i elastyczny, a nawet może wyświetlić podgląd ukrytych danych, aby pomóc w procesie odzyskiwania. Oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wszystko czego potrzebujesz to komputer ze stabilnym połączeniem internetowym, 512 MB pamięci RAM oraz telefon, który ma być skanowany.

PhoneRescue pozwala wybrać pliki do przywrócenia z kopii zapasowych. Nie musisz ręcznie wybierać tych plików, i można wybrać z maksymalnie 31 różnych typów danych do odzyskania. Następnie użyje zapasowych kopii danych, aby uzyskać dane z powrotem. Możesz nawet użyć PhoneRescue, aby odzyskać dane WhatsApp bez rootowania urządzenia.

Możesz użyć PhoneRescue Android odzyskiwania danych, aby odzyskać zdjęcia, listy kontaktów i historii połączeń. Obsługuje również odzyskiwanie danych z karty SD. Jest również przydatny do odzyskiwania wiadomości e-mail, baz danych i innych plików.

Wiertło tarczowe

Disk Drill to świetne darmowe narzędzie do odzyskiwania danych na Androida, które może pomóc Ci przywrócić dowolny rodzaj utraconych lub usuniętych danych na urządzeniu. Może odzyskać filmy, zdjęcia, dokumenty i inne. Działa z dowolnym urządzeniem pamięci masowej i jest kompatybilny zarówno z urządzeniami zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi. Proces odzyskiwania jest prosty i nieskomplikowany. Disk Drill działa poprzez skanowanie pamięci masowej urządzenia, jak to jest normalny dysk. To pozwala mu uruchomić Deep Scan, Partition Search, i algorytmy odzyskiwania na urządzeniu.

Zanim będziesz mógł użyć Disk Drill, musisz najpierw odblokować swoje urządzenie i włączyć Debugowanie USB. Aby to zrobić, otwórz Ustawienia i dotknij siedem razy pola Build Number. Stamtąd możesz włączyć Opcje Dewelopera. Aplikacja może działać tylko na zrootowanych urządzeniach i będziesz musiał dać jej pozwolenie na zrootowanie urządzenia.

Disk Drill jest dostępny do pobrania za darmo z oficjalnej strony. Instaluje się łatwo za pomocą jednego kliknięcia, ale musisz mieć dostęp do administratora, aby go użyć. Darmowa wersja próbna daje dostęp do 500 MB możliwych do odzyskania danych. Jest również wyposażony w dodatkowe narzędzia ochrony danych, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.

Disk Drill to świetne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików. Posiada szeroki zakres opcji odzyskiwania, a także może filtrować pliki według typu i daty. W naszym teście okazało się, że odzyskał 244MG plików graficznych w mniej niż minutę. Jest to ogromna poprawa w stosunku do innych programów do odzyskiwania danych na Androida.

Kolejną cechą Disk Drill jest jego zdolność do odzyskiwania plików z systemu Windows. Może przywrócić dane z dysku, napędu USB lub dowolnego innego urządzenia pamięci masowej opartego na dysku. Obsługuje również większość formatów plików, w tym surowe zdjęcia i pliki wideo. Program jest bardzo łatwy w użyciu i wykonuje doskonałą pracę przy odzyskiwaniu danych.

RecoverGo

RecoverGo Android data recovery to program, który pozwoli Ci odzyskać utracone dane zarówno z pamięci wewnętrznej jak i karty SD Twojego urządzenia z systemem Android. Po odblokowaniu urządzenia i zainstalowaniu programu, możesz rozpocząć skanowanie w poszukiwaniu utraconych danych. Po zakończeniu procesu, możesz wyświetlić podgląd możliwych do odzyskania danych i wybrać to, co chcesz przywrócić. Przyjazny dla użytkownika interfejs programu i bezbłędny tryb odzyskiwania pozwoli Ci odzyskać każdy rodzaj utraconych danych ze względną łatwością.

RecoverGo Android data recovery działa zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi urządzeniami z systemem Android. Jest kompatybilny z różnymi typami plików, w tym wideo, zdjęciami, audio i dokumentami. Może również odzyskać skompresowane pliki, E-booki i historie połączeń. Aby użyć RecoverGo Android, musisz włączyć tryb debugowania USB na swoim urządzeniu z Androidem.

RecoverGo Android jest w 100% bezpieczny i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Może przywrócić usunięte dane z pamięci wewnętrznej i karty SD, w tym zdjęcia, kontakty, filmy i inne. Możesz nawet wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem, aby uniknąć dalszych strat. Oprócz odzyskiwania utraconych danych, RecoverGo Android może również wykonać kopię zapasową danych za pomocą kabla USB.

RecoverGo Android data recovery jest jednym z najpotężniejszych dostępnych rozwiązań do odzyskiwania danych. Obsługuje 11 różnych typów plików i może je przywrócić za pomocą jednego kliknięcia. Został opracowany przez profesjonalną firmę rozwijającą oprogramowanie o nazwie iToolab. Wydała już szereg narzędzi związanych z systemem iOS, a teraz zapuszcza się do społeczności Androida z potężnym rozwiązaniem do odzyskiwania danych. RecoverGo Android może być używany do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z Androidem i jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą szybko odzyskać utracone dane.

RecoverGo Android data recovery może pomóc odzyskać usunięte zdjęcia, filmy i inne usunięte dane z telefonów z systemem Android. Obsługuje zarówno zakorzenione, jak i niezakorzenione urządzenia, a nawet może odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. Oprogramowanie obsługuje wiele różnych platform, w tym Samsung, LG, Sony i Huawei.

AnyMP4

Oprogramowanie AnyMP4 Android Data Recovery pomaga odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Posiada potężne funkcje, w tym odzyskiwanie usuniętych treści tekstowych i kontaktów z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie ma również możliwość odzyskiwania danych z różnych urządzeń pamięci masowej, w tym kart micro SD. Ponadto może pracować w systemach operacyjnych Windows i Mac. Jest w stanie odzyskać dane ze wszystkich urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów, tabletów i kart pamięci.

Po pobraniu AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, możesz podłączyć swoje urządzenia z Androidem za pomocą USB. Następnie program poprosi Cię o rejestrację. Musisz podać swoje imię, adres e-mail i kod rejestracyjny, aby rozpocząć. Gdy to zrobisz, zobaczysz listę typów danych i plików, które można odzyskać. Po wprowadzeniu prawidłowych informacji AnyMP4 Android Data Recovery for Mac rozpocznie skanowanie urządzenia z Androidem.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest łatwość obsługi. Zapewnia on czysty i przyjazny interfejs, pozwalając Ci oglądać dane i obrazy w pełnej rozdzielczości. Program kategoryzuje również pliki na podstawie ich typu, umożliwiając łatwe znalezienie tego, czego szukasz. Pozwala również na przywrócenie usuniętych mediów i danych do systemu Android.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to kolejny świetny sposób na tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie usuniętych danych Androida. Działa na różnych popularnych urządzeniach z systemem Android, w tym na telefonach, tabletach i kartach SD. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze. Korzystanie z tego programu pozwoli Ci przywrócić usunięte zdjęcia i zawartość tekstową oraz zarządzać telefonem i danymi w bezpieczny sposób.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte