złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas korzystania z oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida. Jednym z największych problemów z tego rodzaju oprogramowaniem jest to, że często nadpisuje dane. W rezultacie niektóre z usuniętych plików mogą zostać trwale utracone. Aby temu zapobiec, przestań używać telefonu do przechowywania nowych danych. Obejmuje to nagrywanie filmów, pobieranie nowych rzeczy i aktualizację aplikacji.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to świetne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Możesz pobrać program z oficjalnej strony internetowej i zainstalować go na swoim komputerze. Po zakończeniu instalacji kliknij dwukrotnie ikonę programu, aby go uruchomić. Po uruchomieniu aplikacji możesz wybrać ścieżkę, do której zostaną zapisane odzyskane pliki. Oprogramowanie pozwala również wybrać folder wyjściowy i folder kopii zapasowej.

Ten program jest idealny do przywracania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, niezależnie od tego, czy znajdują się one w pamięci wewnętrznej czy na karcie micro SD. Pomaga również w tworzeniu kopii zapasowych danych na komputerze. Ten program obsługuje różnych producentów Androida i ma wiele funkcji, które są pomocne, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych. Na przykład, może przywrócić usuniętą zawartość tekstową. Pozwala również odzyskać usunięte dokumenty multimedialne.

Inną kluczową cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest to, że pozwala selektywnie odzyskać pliki z urządzenia z systemem Android. Możesz wybrać, czy chcesz przywrócić ważne dane, takie jak zdjęcia, czy pliki, takie jak wiadomości tekstowe. Program jest kompatybilny z większością urządzeń z Androidem, w tym HTC, LG i HUAWEI. Jego wysoka prędkość odzyskiwania pozwala na szybkie odzyskanie usuniętych plików.

Aby skorzystać z AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, najpierw pobierz oprogramowanie na swój komputer. Następnie zostaniesz poproszony o rejestrację, która będzie wymagała adresu e-mail i kodu rejestracyjnego. Po zarejestrowaniu możesz użyć programu do przywrócenia różnych typów plików. Proces ten przebiega podobnie. Program otwiera okno z listą wszystkich typów plików, które można odzyskać. Możesz również skanować w poszukiwaniu obrazów, filmów, dokumentów i innych.

AirMore

Jeśli straciłeś ważne pliki na swoim telefonie z Androidem, nie musisz się martwić, ponieważ istnieje sposób na ich odzyskanie za pomocą AirMore. Możesz łatwo zaimportować dane ze swojego urządzenia na komputer za pomocą AirMore. Darmowa wersja programu daje Ci 15GB pamięci masowej.

Ten program jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może odzyskać dane z każdego urządzenia z systemem Android. Może odzyskać pliki z karty SD telefonu, pamięci wewnętrznej, a nawet zepsutego telefonu. AirMore obsługuje wszystkie rodzaje danych, w tym zdjęcia, filmy i muzykę. Oprogramowanie jest również bardzo bezpieczne i bezpłatne do pobrania.

Darmowa wersja oprogramowania do odzyskiwania danych AirMore android pozwala odzyskać usunięte pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android. Jego intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do przywrócenia plików. Jest również kompatybilny ze wszystkimi typami kart pamięci i jest bardzo łatwy w użyciu. Co więcej, oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z dowolnym urządzeniem z systemem Android i kartą pamięci.

To darmowe narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android obsługuje 6000+ urządzeń. Działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac i może odzyskać dane z usuniętych lub utraconych urządzeń z systemem Android. Pozwala również na kopiowanie danych z jednego urządzenia na drugie.

Recuva

Aplikacja Recuva android data recovery to wygodne i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych. Skanuje kartę SD Twojego urządzenia w poszukiwaniu utraconej zawartości. Gdy już znajdzie plik, wyświetli wyniki na ekranie. Wyniki są posortowane w trzy kategorie: zielone pliki, które są dostępne do przywrócenia, żółte pliki, które są częściowo uszkodzone i czerwone pliki, które są całkowicie utracone. Następnie można wyświetlić podgląd danych i wybrać je do przywrócenia.

Oprogramowanie jest dostarczane z dwoma głównymi opcjami: darmową nieograniczoną wersją i profesjonalną wersją. Wersja profesjonalna jest przeznaczona do użytku komercyjnego. Ma również wersję do użytku domowego. Jeśli używasz Recuva do użytku domowego, jest łatwy do zrozumienia i użycia. Recuva nie jest trudna w użyciu i ma łatwy do naśladowania interfejs przypominający kreatora. Wybierzesz rodzaj plików, które chcesz odzyskać i gdzie chcesz skupić swoje wysiłki.

Możesz użyć Recuva, aby odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Jest on szczególnie przydatny do odzyskiwania plików z kart pamięci. Jednak nie jest tak skuteczny w odzyskiwaniu zdjęć i filmów. Jeśli musisz odzyskać filmy lub obrazy, będziesz potrzebował profesjonalnego narzędzia do odzyskiwania danych. Aplikacja wymaga również adaptera USB i czytnika kart pamięci, aby zeskanować kartę.

Recuva to doskonały wybór dla użytkowników systemu Android. Aplikacja obsługuje wiele systemów plików i ma niewielkie rozmiary. Obsługuje również większe urządzenia pamięci masowej do 3TB. Posiada również wersję mobilną, dzięki czemu możesz mieć jej kopię gdziekolwiek jesteś.

FoneLab

FoneLab Android data recovery to narzędzie do odzyskiwania danych premium, które może odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie może odzyskać dane w różnych formatach plików, w tym obrazów, muzyki i filmów. Może również odzyskać dane z urządzeń z uszkodzonymi ekranami. Ma jednak kilka wad. Wymaga rootowania urządzenia, a jego szybkość skanowania jest wątpliwa. Jest też drogi i wymaga płatnej licencji do działania.

Kolejną ważną zaletą FoneLab jest jego przyjazny dla użytkownika interfejs. Jego przyciski nawigacyjne na pasku bocznym ułatwiają poruszanie się po różnych plikach. Pliki mogą być klasyfikowane i kategoryzowane w celu ułatwienia przeglądania. FoneLab może również eksportować pliki do wielu formatów, w tym PDF, Word, Excel, PPT, ZIP i innych.

Po pobraniu programu należy podłączyć urządzenie do komputera. Następnie oprogramowanie wykryje Twoje urządzenie i przeskanuje je w poszukiwaniu plików. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać, które pliki mają zostać przywrócone. Ten proces jest podobny do tego, który dotyczy odzyskiwania danych z systemu iOS. Aby wybrać pliki do przywrócenia, możesz zaznaczyć pole wyboru obok typu pliku, który chcesz odzyskać. Następnie kliknij przycisk „Odzyskaj”. Następnie oprogramowanie zapisze dane na komputerze.

Jeśli Twoje urządzenie z systemem Android straciło dane, możesz je odzyskać dzięki FoneLab Android Data Recovery. Program może odzyskać usunięte pliki, pliki multimedialne i dokumenty z urządzeń z systemem Android. Będzie również działać z uszkodzonymi, zatopionymi lub zewnętrznymi urządzeniami pamięci masowej.

Wiertło tarczowe

Jeśli szukasz aplikacji do odzyskiwania danych dla urządzenia z systemem Android, możesz pobrać Disk Drill. To oprogramowanie jest bardzo przyjaznym dla użytkownika narzędziem, które może pomóc Ci odzyskać usunięte pliki i inne ważne dane z urządzenia. Ma nowoczesny, minimalistyczny design, który sprawia, że jest prosty w użyciu nawet dla najbardziej początkujących użytkowników.

Możesz użyć tego oprogramowania, aby odzyskać usunięte pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android. Działa zarówno z wewnętrzną, jak i zewnętrzną pamięcią masową. Może odzyskać pliki, zdjęcia, filmy, a nawet usunięte wiadomości tekstowe. Po oprogramowanie skanuje urządzenie z systemem Android, pokaże Ci wszystkie usunięte pliki i foldery. Po zlokalizowaniu plików, które chcesz odzyskać, możesz je wyeksportować do komputera.

Narzędzie do odzyskiwania danych Disk Drill for Android można pobrać online i jest dostępne w wersji darmowej oraz w planach premium. Podstawowa wersja aplikacji pozwoli odzyskać 500 MB danych. Program będzie działał również na komputerach Mac i Windows. Pamiętaj tylko, aby zaopatrzyć się w sprawny kabel USB. Po zainstalowaniu programu, z ekranu głównego wybierz „odzyskiwanie danych”.

Dzięki jego darmowej wersji próbnej możesz odzyskać do 500 MB usuniętych danych. To pozwoli Ci przetestować możliwości programu przed zobowiązaniem się do wersji licencjonowanej. Możesz również odzyskać zdjęcia, filmy i inne pliki bez płacenia ani grosza.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android data recover to potężny program, który odzyskuje dane z urządzeń z systemem Android bez konieczności rootowania urządzenia. Może odzyskać utracone lub usunięte pliki, pliki audio i wideo, dane WhatsApp, dokumenty i inne. Po pobraniu tego programu możesz po prostu zainstalować go na swoim komputerze i rozpocząć odzyskiwanie utraconych informacji z urządzenia.

Tenorshare UltData for Android jest w 100% bezpieczny i może przywrócić prawie wszystkie dane z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie działa dobrze z Google Drive, a nawet może przywrócić utracone lub usunięte zdjęcia i filmy. Jest również w stanie przywrócić inne pliki, takie jak muzyka i dokumenty. Ponadto obsługuje tryb podglądu, który pozwala na podgląd utraconych plików.

Z mocą tego programu nawet najbardziej wymagające problemy z odzyskiwaniem danych z systemu Android nie są już niemożliwe. Tenorshare UltData obsługuje urządzenia z systemem Android wszystkich typów i wersji i jest łatwy w użyciu. Oprócz odzyskiwania utraconych danych, program ten może również przywrócić utracone lub usunięte wiadomości WhatsApp. Jest kompatybilny z najpopularniejszymi telefonami komórkowymi i oferuje wysoki wskaźnik sukcesu.

Kolejną potężną cechą Tenorshare UltData for Android jest możliwość odzyskania usuniętych plików zarówno z karty SD jak i pamięci wewnętrznej. Program jest idealny do odzyskiwania wiadomości i dokumentów WhatsApp nawet bez dostępu root. Obsługuje nawet odzyskiwanie danych z WhatsApp Business.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte