złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Odzyskiwanie danych Android to proces przywracania usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Aby to zrobić, musisz najpierw upewnić się, że twoje urządzenie z systemem Android jest w pełni funkcjonalne. Następnie musisz skonfigurować go w trybie debugowania i zmienić niektóre ustawienia w systemie operacyjnym Android. Gdy już to zrobisz, możesz zacząć odzyskiwać usunięte pliki!

7-Data Android Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub sformatowałeś niektóre pliki na swoim telefonie z systemem android, możesz je przywrócić za pomocą 7-Data Android Recovery. To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma urządzeniami z systemem Android, w tym z telefonami z systemem Android 2.3 i niższym. Ponadto może odzyskać usunięte pliki z karty SD, z której korzysta większość telefonów komórkowych.

Po pobraniu i zainstalowaniu 7-Data Android Recovery, musisz podłączyć swoje urządzenie do komputera za pomocą USB. Oprogramowanie wykryje urządzenie i pokaże, które pliki może odzyskać. Po podłączeniu urządzenia, program automatycznie rozpocznie skanowanie urządzenia pamięci masowej. Po zakończeniu procesu skanowania, zostaniesz poproszony o wyświetlenie danych, które odzyskał.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny plik, możesz użyć oprogramowania 7-Data Android Recovery, aby go odzyskać. Program jest niezwykle łatwy w użyciu i można go pobrać zaraz po zakupie. Obsługuje różne systemy operacyjne Android i można go łatwo zainstalować bez żadnych kłopotów. Co więcej, działa na urządzeniach z systemem Android z systemem Jellybean i Kit Kat. Działa również w tle, dzięki czemu nie zakłóca działania innych programów i nie drenuje baterii telefonu.

Istotne jest, aby wybrać najlepsze oprogramowanie Android odzyskiwania dla konkretnego urządzenia. Pamiętaj, że wysokiej jakości kawałek oprogramowania będzie kompatybilny z Twoim urządzeniem, będzie w stanie odzyskać wszystkie rodzaje plików i będzie wyceniony zgodnie z Twoim budżetem. Na świecie jest ponad 1,5 miliarda użytkowników Androida. Oznacza to, że platforma ta stanowi 74% globalnego rynku.

Oprogramowanie 7-Data Android Recovery to potężne i niedrogie oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Program może odzyskać utracone lub uszkodzone pliki na dowolnym urządzeniu z systemem Android, niezależnie od tego, czy usunąłeś je przypadkowo lub przez pomyłkę. Dodatkowo posiada możliwość tworzenia kopii zapasowych danych przed ich przywróceniem. Po zainstalowaniu programu można następnie przywrócić telefon za pomocą połączenia USB i odzyskać utracone dane.

Oprócz możliwości odzyskania usuniętych plików, oprogramowanie 7-Data Android Recovery jest również w stanie odzyskać pliki z karty SD. Oprogramowanie może również odzyskać zdjęcia, dokumenty i pliki muzyczne. Może również odzyskać dane z tabletów z systemem Android i pudełek telewizyjnych.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Pomaga użytkownikom odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, w tym kart SD. Posiada intuicyjny interfejs i jest idealny dla użytkowników domowych. Jest również bezpieczny i niezawodny, dzięki możliwości odzyskiwania plików z wielu urządzeń z systemem Android.

Przed użyciem EaseUS MobiSaver, ważne jest, aby włączyć debugowanie USB na urządzeniu z systemem Android. Następnie podłącz urządzenie do komputera za pomocą standardowego kabla USB. Następnie należy uruchomić oprogramowanie. Może ono wymagać ponownego uruchomienia lub aktualizacji.

EaseUS MobiSaver działa z większością urządzeń z systemem Android. Obsługuje prawie wszystkie systemy operacyjne Android i współpracuje z systemem operacyjnym Windows. Oprogramowanie zapewnia również 100% czystą metodę, a także szyfruje odzyskiwane dane przy użyciu niezawodnych środków. Pozwala również na podgląd odzyskiwanych danych, dzięki czemu możesz być pewien ich bezpieczeństwa.

MobiSaver to darmowy download dla urządzeń z systemem Android. Aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje, możesz kupić wersję Pro za 8,49 USD. Darmowa wersja oferuje te same podstawowe możliwości odzyskiwania danych, ale nie ma tych samych funkcji, co wersja płatna. MobiSaver działa poprzez skanowanie urządzenia dla wszystkich obsługiwanych typów danych, i pozwala odzyskać pliki lub odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Po odzyskaniu danych można wyeksportować pliki do komputera.

Program jest łatwy w obsłudze. Wyposażony jest w ekranową instrukcję obsługi i radzi sobie z plikami do 60MB w mniej niż minutę. Posiada również możliwość odzyskiwania plików multimedialnych i kontaktów. Dodatkowo może przywrócić wiadomości SMS. Może nawet odzyskać pliki, które zostały usunięte z kart pamięci.

Program obsługuje również odzyskiwanie danych z kopii zapasowych iTunes. Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania upewnij się, że bateria w urządzeniu z systemem Android wynosi co najmniej 20%. Następnie podłącz urządzenie android do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu, oprogramowanie automatycznie wykryje foldery urządzenia. Oprogramowanie będzie następnie lista plików, które można odzyskać.

MobiSaver obsługuje różne formaty plików, w tym wideo, obrazy i wiadomości. Obsługuje również zrootowane urządzenia z systemem Android. Pomimo tego, że jest darmowy, ma ograniczenia. Na szczęście dostępnych jest kilka darmowych opcji. Jeśli szukasz świetnej aplikacji do odzyskiwania danych dla Androida, ważne jest, aby wybrać taką, która ma odpowiednie funkcje.

Tenorshare UltData

Jeśli potrzebujesz odzyskać utracone dane ze smartfona z systemem Android, możesz pobrać darmowy program Tenorshare UltData for Android. Program ten pozwala na skanowanie i odzyskiwanie utraconych danych bez konieczności posiadania dostępu root. To narzędzie działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android, nawet tych, które nie mają kopii zapasowej. Co więcej, jest bezpieczne w użyciu i ma prosty interfejs. Aplikacja skanuje do 1000 plików w ciągu kilku sekund.

Po pobraniu Tenorshare UltData for Android, otwórz go na komputerze i podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Oprogramowanie automatycznie wykryje Twoje urządzenie i rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych danych. Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd i przywrócić wszystkie utracone pliki.

Dzięki programowi będziesz mógł przywrócić usunięte dokumenty i pliki, a także zdjęcia, filmy i pliki audio. Program obsługuje nawet usługi przechowywania w chmurze, takie jak Dropbox, Google Photos i OneDrive. Działa również dobrze z klientami stacjonarnymi i przeglądarkami internetowymi. Jeśli masz telefon z systemem Android, ważne jest, aby tworzyć kopie zapasowe informacji, których na nim używasz.

Tenorshare UltData for Android to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych z systemu Android dostępnych dla użytkowników. Dzięki swoim wszechstronnym funkcjom może odzyskać utracone pliki z różnych urządzeń z systemem Android. Chociaż może to potrwać dłużej niż inne oprogramowanie, jest bezpieczny w użyciu i jest w 100% wolny od ryzyka.

Kolejną cechą UltData for Android jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych zdjęć z urządzeń z systemem Android bez roota. Ponadto to narzędzie może również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp i dane aplikacji WhatsApp Business. Został zaprojektowany do pracy z szeroką gamą urządzeń z systemem Android, w tym flagowych modeli. Dzięki temu jest idealny dla każdego, kto chce odzyskać usunięte pliki ze smartfona z systemem Android.

Tenorshare UltData for Android to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych, które umożliwia skanowanie urządzenia z systemem Android bez konieczności posiadania dostępu root. Dzięki aplikacji możesz odzyskać zdjęcia, filmy, audio i inne dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. To oprogramowanie działa zarówno na pamięci wewnętrznej, jak i na kartach SD. Użytkownicy mogą również używać go bez kopii zapasowej, aby odzyskać usunięte dokumenty z telefonu.

Kopacz dysków

Disk Digger for Android data recovery to darmowa aplikacja, która skanuje dysk twardy telefonu i odzyskuje pliki. Jego funkcje obejmują możliwość odzyskania wielu plików jednocześnie, zapisania odzyskanych plików na urządzeniach lokalnych lub przesłania plików na serwer FTP. Obsługuje również wiele formatów plików, w tym CR2, SR2, NEF, CRW, PEF, DNG, TIFF, JPG, GIF, BMP, PNG, DOC / DOCX, XLS, ODS, ODG, ZIP i inne.

Ta aplikacja działa na większości urządzeń z systemem Android i nie wymaga rootowania, aby z niej korzystać. Jeśli jednak Twoje urządzenie zostało zresetowane fabrycznie, nadal możesz go używać do odzyskiwania usuniętych plików. Nie usuwa również plików z dysku twardego, więc nie musisz się martwić o utratę danych osobowych.

DiskDigger do odzyskiwania danych z Androida jest darmowy i możesz go używać na każdym systemie operacyjnym. Działa również na komputerach PC i Mac. Działa w podobny sposób na wszystkich platformach i nie musisz wprowadzać żadnych informacji finansowych podczas instalacji. Ponieważ jest darmowy, jest to świetna opcja do odzyskiwania utraconych plików na Androida. Ma możliwość odzyskania praktycznie każdego formatu pliku i może być używany zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej.

DiskDigger dla Androida obsługuje nowe uprawnienia do plików Android 11. Będziesz jednak musiał przyznać uprawnienia, aby uzyskać dostęp do plików. Możesz włączyć uprawnienia w menu ustawień, a następnie pozwolić aplikacji na skanowanie wszystkich plików. DiskDigger dla Androida poprawia również odzyskiwanie niektórych systemów plików NTFS i naprawia różne błędy. Jest również wyposażony w dożywotnią gwarancję, zespół wsparcia technicznego i bezpłatne aktualizacje.

Oprogramowanie EaseUS MobiSaver for Android to kolejna świetna opcja do odzyskiwania usuniętych danych. Po podłączeniu urządzenia z systemem Android do komputera, oprogramowanie przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu brakujących danych i odzyska usunięte zdjęcia i filmy. Po zakończeniu skanowania można następnie wybrać pliki i przesłać je do lokalnego folderu przywracania. Można nawet przesłać odzyskane pliki do FTP do przechowywania. To oprogramowanie jest proste w użyciu i pozwala szybko odzyskać pliki.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Digger for Android oferuje kilka trybów odzyskiwania, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Korzystając z jego zaawansowanego trybu odzyskiwania, możesz nawet odzyskać usunięte pliki. To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma różnymi gadżetami. Jest to świetna opcja dla osób, które doznały poważnej utraty danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte